Trintuvų kaina

Jei pradedate dietą, tai tik sveiką

Trintuvų kainaLabai dažnai žiūrėdamas į veidrodį, žmogus susimąsto: galbūt reikėtų numesti šiek tiek kilogramų ir atrodyti kiek liekniau. Ypatingai dažnai tokios mintys aplanko dailiosios lyties atstoves. Natūralu, kad visos moterys ir merginos nori didžiuotis nepriekaištingomis savo kūno formomis. Tačiau kartais atsitinka taip, kad noras sulieknėti neapsieina be žiaurių kraštutinumų. Įvairios, moterų organizmą alinančios dietos, iš pat pradžių galbūt ir duoda akivaizdžių rezultatų – svoris krenta akimirksniu – tačiau ilgainiui, kūnas pritrūkęs energijos, nusilpsta, jaučiamas nuolatinis nuovargis, irzlumas. Sveikatos priežiūros specialistai jokiu būdu nepritaria tokiems veiksmams. Juk tai – tikras savo kūno naikinimas. Toms, kurios iš tiesų nusprendė atsikratyti poros ar kelių dešimčių kilogramų, padėti gali tik griežtai subalansuota mityba, atsakingas jos laikymasis, individualiai asmeniui pritaikyta sporto programa bei normalus paros rėžimas.

Jeigu manote, jog nesveiko maisto iškeitimas į sultis ar košes padės jums sulieknėti – klystate. Taip, tiesa, pradėjusiems lieknėti negalima valgyti maisto iš greito maisto restoranų, tarkime, mėsainių, dešrainių ar čipsų. Jose esančios kolorijos visiškai nedera su pradedamu sveikesniu jūsų gyvenimo etapu. Reikėtų rinktis daugiau angliavandenių turinčius produktus: bananus, košes, vaisius, paukštieną, makaronus. Angliavandeniai yra bene pagrindinis maisto elementas, kurio dėka organizmas valosi, kilogramai krenta, o žmogus jaučiasi kur kas geriau.

Be galo svarbus miegas ir poilsis. Jei valgysite naktimis, vakarėliai nesibaigs kiauras dienas, o stresas darbe neleis normaliai pailsėti, net ir sureguliuotas meniu nepadės mesti svorio. Būtina sureguliuoti savo dienos rėžimą, jame tiksliai paskirti laiką (ne mažiau kaip 7 val) miegui.

Nepamirškite į dienotvarkę įtraukti ir sporto. Juk tam tikri sporto pratimai užtikrins, jog nemalonūs riebalai pilvo, šlaunų, rankų srityse pradės tirpte tirpti.

Dar vienas patarimas būtų sveiki, maistingi kokteiliai. Trintuvų kaina šiandien nėra didelė, o didelis jų pasirinkimas leis įsigyti liaudiškai vadinamą blenderį net ir didelių įnorių turintiems asmenims. Pasinaudokite nedidele trintuvų kaina ir nusipirkę trintuvą tiesiog namuose pasigaminkite bananų, pieno, kivių ar kitų maisto produktų sveikuolišką kokteilį. Svorį meskite sveikai, o ne drąstiškai!

 

 

 

No Comments

Post a Comment