Švenčių dekoravimas

Kaip dekoruoti aplinką gimtadienio vakarėliui?

Švenčių dekoravimas Kuo labiau senstame, tuo daugelis mūsų labai nemėgsta savo gimtadienių. Tačiau kad ir kaip kartotume, kad gimtadienis nėra ta šventė, kurią norime minėti, tačiau visgi atėjus tai dienai jaučiamės ypatingai ir išskirtinai. Nieko keisto, kad vis dar populiaru rengti gimtadienio vakarėlius, kurie mums padeda bent vieną dieną pasijausti ypač ypatingais ir išskirtiniais. Tiesa, vakarėlio rengimas apima labai daug veiksnių, tad jeigu norite ypač prabangaus, tokiu atveju naudinga pasisamdyti profesionalą, kurio darbas yra viską suorganizuoti taip, kad gimtadienio kaltininkas liktų ypatingai patenkintas. Švenčių dekoravimas – vienas iš veiksnių. Kol vieni pasikliauja minimalistiniu papuošimu, kuris susideda iš balionų bei tampomo popieriaus, tuo tarpu kiti nori sukurti kuo išskirtinę atmosferą. Tokiu atveju įprastas furšetas įgauna kur kas didesnę reikšmę.

Teminis gimtadienio vakarėlis

Organizuoti teminius gimtadienio vakarėlius yra gana įprasta šiuo metu. Taip sukuriama išskirtinė šventė, kuri leidžia pasijausti ypatingais ir tuo pačiu užtikrina, kad šventė bus kiek kitokia nei visos kitos. Kadangi temos pasirinkimas dažniausiai priklauso jubiliatui – jis gali nuspręsti ir pasirinkti tai, kas patinka labiausiai. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kiek laiko liko iki gimtadienio. Kuo jo daugiau, tuo vakarėlio tema gali būti sudėtingesnė ir atvirkščiai.

  1. Profesijos – gal kiek ir nuvalkiota tema, tačiau vis dar sukurianti labai įspūdinga vakarėlį, kadangi kiekvienas žmogus gali būti tuo, kuo trokšta.
  2. Gyvūnai. Kai kuriems gali tai labai priminti vaikišką gimtadienį, tačiau svarbiausia, kad neribotumėte savo fantazijos ir tokiu atveju tema tikrai bus labai originali.
  3. Konkretaus dešimtmečio arba amžiaus vaizdavimas taip pat gana išskirtinis pasirinkimas, kuris priverčia žmones sugalvoti ypač išskirtinę aprangą.
  4. Žvaigždės yra dar viena tų temų, kuris pasirenkama gana dažnai. Tačiau kadangi žymūs žmonės kinta – visada galima atrasti tokią asmenybę, kuri iki šiol dar nebuvo vaizduojama.

Kad ir kokią temą nuspręstumėte pasirinkti – švenčių dekoravimas turi ją atitikti. Būtent todėl rekomenduojame kuo anksčiau nuspręsti, kokia tema bus. Tuomet ir laiko liks pasiruošimams.

Kaip įgyvendinti konkrečią temą?

Jeigu norite, kad tema visapusiškai atspindėtų, tokiu atveju reikia viskas smulkmenas suderinti taip, kad jos labiausiai primintų konkrečiai pasirinktą temą.

  • MAISTAS. Net ir maistas gali būti papuošiamas taip, kad sukuriame šventės tema puikiai atsispindėtų. Tokiu atveju įprastas furšetas nebus toks nuobodus, o ir vagio gamintojai turės pasukti savo galvą, koks maistas tinka labiausiai.
  • ATRIBUTIKA. Švenčių dekodavimas apima konkrečios pasirinktos temos įgyvendinimą. Taigi, kai tiksliai žinosite, kokia yra jūsų tema, tuomet bus kur kas paprasčiau nuspręsti, kaip galima papuošti tam tikrus kambarius bei patalpas, kad jie atrodytų puikiai.
  • DRABUŽIAI. Žinoma, be tinkamos aprangos šventės tema nebus įgyvendinama. Kaip jau minėjome, jeigu norite kad teminis vakarėlis paeitų puikiai, tokiu atveju reikia skirti kuo daugiau laiko paieškoms ir smulkmenų derinimui.

Tegul Jūsų gimtadienis būna ne vargas, o tikras malonumas, kuris  padės paminėti nuostabią šventę. Kaip paminėsite savo gimimo dieną, tokie visi likusieji metai ir bus.

No Comments

Post a Comment