Kaip gerai praleisti laiką studentui turint mažą biudžetą

Free photos of Laptop

Šaltinis: https://pixabay.com/photos/laptop-woman-education-study-young-3087585/

Būti studentu gali būti labai smagu, bet taip pat ir brangu. Vadovėliai, mokestis už mokslą ir nuoma – visa tai gali gerokai apkartinti jūsų banko sąskaitą. Tačiau tai, kad biudžetas ribotas, nereiškia, kad negalite gerai praleisti laiko. Štai keletas patarimų, kaip smagiai praleisti laiką neišleidžiant daug pinigų.

Pirmiausia galite pasinaudoti daugybe nemokamų renginių, vykstančių universiteto miestelyje. Tai gali būti įvairūs renginiai – nuo koncertų ir komedijų šou iki filmų peržiūrų ir paskaitų.

Dar vienas geriausių būdų sutaupyti – pasinaudoti studentų nuolaidomis. Daugelyje muziejų, kino teatrų ir restoranų studentams, pateikusiems galiojantį pažymėjimą, taikomos mažesnės kainos. Taigi pasidomėkite ir sužinokite, kur netoli jūsų galima gauti nuolaidų. 

Keliaukite į biblioteką. Taupaus gyvenimo gudrybė: kai abejojate, eikite į biblioteką. Bibliotekos yra neįtikėtinai įdomių ir nemokamų dalykų šaltinis. Jose galima rasti (e)knygų, muzikos, vaizdo įrašų, žaidimų, be to, jose gali vykti renginiai.  Daugelyje bibliotekų vyksta filmų vakarai, autorių skaitymai ir daugybė kitų renginių, kuriuose galbūt norėsite dalyvauti. Pasidomėkite bibliotekoje, ką jie gali pasiūlyti.

Klausytis podcast’o. Tai yra puikus būdas nemokamai sužinoti apie temą įdomiai ir patraukliai. Podkastų galima klausytis važiuojant į darbą, atliekant darbus namuose arba tiesiog sėdint ir atsipalaidavus.

Jei mokate gaminti, tiesiog gaminkite maistą iš bet kokių ingredientų, kuriuos turite namuose; jei nemokate, ieškokite paprastų receptų internete ir pradėkite gaminti. Be to, kad gaminti maistą gali būti smagu, jūs iš tikrųjų kažką darote dėl savęs su savo pagamintu maistu.

Apsitvarkykite. Sutvarkykite savo namus ir susitvarkykite drabužius. Tai ne tik tiesioginis švarinimasis – tyrimai parodė, kad švari vieta atpalaiduoja žmones ir palengvina mąstymą.

Parašykite kam nors laišką. Paimkite seniai pamirštą rašiklį ir pradėkite rašyti laišką žmogui, kuris jums rūpi. O gal meilės laišką žmogui, kurį esate įsimylėję?

Eikite į turgų. Norint nueiti į turgų, nebūtina turėti ką nors pirkti, nes ten visada yra daugybė dalykų, kuriuos galima ištirti. Tiesiog vaikščiokite po turgų ir apžiūrėkite visus įdomius daiktus.

Pamaitinkite laukinius gyvūnus. Nueikite į parką ir pamaitinkite žuvis mažais duonos gabalėliais. Žuvų gaudynės ir susirėmimai dėl maisto gali būti smagus reginys.

Kitas būdas sutaupyti pinigų – pasinaudoti nemokamais renginiais, vykstančiais jūsų bendruomenėje. Patikrinkite vietinį laikraštį arba ieškokite internete koncertų, paskaitų ir kitų visuomenei atvirų renginių. 

Jei ieškote aktyvesnio naktinio gyvenimo, visada galite nueiti į kazino pramogos svetaines, tokias kaip ši. Daug pinigų nereikia, kad galėtumėte žaisti.

Raskite būdą, kaip išreikšti save. Vieniems patinka rašyti, kitiems – tapyti, tretiems – groti muzikos instrumentu ar net kurti dainas. Pasirinkite savo jausmų išraiškos būdą. Jei neprieštaraujate, pasidalykite tuo, ką išreiškėte, ir su draugais arba tiesiog bet kurioje interneto platformoje.

Parduokite savo senus daiktus. Turite daiktų, kurie jums nebereikalingi, tad kodėl jų nepardavus ir negavus pinigų mainais? Tiesiog įdėkite savo daiktus į internetines svetaines, tokias kaip „skelbiu” ar „ebay”.

Griebkite fotoaparatą ir fotografuokite. Įprasti daiktai gali tapti įdomiomis detalėmis jūsų nuotraukose. Pasitelkite savo kūrybiškumą ir vaizduotę, kad fotografuotumėte daiktus skirtingu kampu ir taip pralinksmintumėte save.

Galiausiai, taip pat galite pasimėgauti gamtos teikiamais privalumais – leistis į žygį arba praleisti laiką parke. 

Taigi neleiskite, kad ribotas biudžetas sustabdytų jus nuo smagių studentiškų pramogų. Yra daugybė būdų pasilinksminti neišleidžiant daug pinigų.

No Comments

Post a Comment