Kanalinis polikarbonatas ir jo privalumai: atsako ekspertai

Kanalinis polikarbonatas yra naudojamas įvairioms paskirtims: šiltnamiams, pastatų stogams, patalpų pertvaroms, švieslangiams, mansardoms, vitrinoms, reklamų stendams ir dar daugiau.

Tvirtumas, nedidelis medžiagos svoris, atsparumas aplinkos poveikiui daro šio tipo plastiką tokį populiarų. Ši medžiaga dažnai pasirenkama dėl jos izoliacinių savybių: kuo daugiau polikarbonato sluoksnių, tuo daugiau jis izoliuoja.. Tiems, kurie imasi stogo dangos projekto, dar vienas patrauklumas yra tai, kad montavimas gali būti atliktas vienas, nes jis toks lengvas ir lengvai valdomas.

Kanalinis polikarbonatas yra veiksmingas stogų stiklinimui, žiemos sodų stiklinimui, stoginėms, prieangiams, pavėsinėms, oranžerijose, baseinų stogams ir šiltnamiams. Ji nepanaši į bet kurią kitą medžiagą.

Štai keletas jo privalumų:

  • Polikarbonatas yra itin saugus: jis yra iki 250 kartų stipresnis nei stiklas, bet ir daug lengvesnis. Specialistų teigimu, kanaliniai polikarbonatai yra neįtikėtinai atsparūs smūgiams. Tiesą sakant, mūsų dvigubos ir daugiasienės yra atsparios bombų sprogimui! Kadangi yra praktiškai nesulaužomas, tai saugus pasirinkimas namams ir viešosioms erdvėms.
  • Puiki izoliacija: kuo storesnė daugiasluoksnė polikarbonato sienelė, tuo daugiau joje yra skiriamųjų lakštų. Skiriamieji lakštai suteikia šiam polikarbonatui rievėtą išvaizdą ir struktūrą. Unikali konsistencija ir struktūra neleidžia šilumai išeiti. Paprastai tariant, kuo storesnė daugiasienė, tuo aukštesnė izoliacija; kuo plonesnė dviguba sienelė/daugiasienis, tuo didesnis šviesos pralaidumas.
  • Ši medžiaga užtikrina apsaugą nuo UV spindulių: kokybiškas, pagal griežtus ES reikalavimus pagamintas kanalinis polikarbonatas beveik visiškai blokuoja kenksmingą UV spinduliuotę, tačiau užtikrina išskirtinį matomumą.
  • Kanalinį polikarbonatą paprasta naudoti: šiuolaikinis polikarbonatas yra labai lengvo svorio, lengvai pakeliamas/tvarkomas ir, jei reikia, pjaustomas. Polikarbonato stogo plokštėmis lengva manipuliuoti, jei planuojate patys statyti oranžeriją. Dar vienas privalumas – tai medžiaga, kuri reikalauja mažai priežiūros – valymas paprastas su muilu ir šiltu vandeniu.
  • Kanalinis polikarbonatas ir jo produktai yra greičiau ir lengviau montuojami nei tradiciniai stiklai, o jų apdaila yra daug gražesnė ir patvaresnė nei gofruoti lakštai.
  • Polikarbonatas yra pigus: ypač dideliems pastatams, pvz., žiemos sodams, polikarbonatas dažnai yra pati ekonomiškiausia medžiaga.

No Comments

Post a Comment