turto draudimas

Kilnojamo ir nekilnojamo turto draudimas

turto draudimasIšeidami iš namų visuomet rakiname duris, uždarome langus ir įjungiame signalizaciją. Mieste rakiname automobilį, kišenėje saugome savo išmanųjį telefoną. Visa tai yra turtas, kurį stengiamės vienaip ar kitaip apsaugoti nuo įvairių pavojų. Nesvarbu, ar tai vagystė, ar pažeidimas – visa tai gali įvykti visai netikėtai, ne laiku ir nelauktai. Būtent todėl turto draudimas yra toks svarbus. Jis padeda užkirsti kelią nenumatytiems finansinio turto nuostoliams.

Kuo brangesnis daiktas, tuo labiau jį stengiamasi apsaugoti. Jei tai namai, juose įmontuojama patikima apsaugos sistema, mašinoje signalizacija, o mažesnę elektroniką saugome specialiuose apsauginiuose dėkluose. Visa tai leidžia apsisaugoti ne vien nuo vagysčių, bet ir nuo rimtų finansinių nuostolių. Visgi, tenka pripažinti, jog nuo visko turto apsaugoti nepavyks. Tai gali būti vos viena neapdairi akimirka ar tiesiog nelaimingas įvykis, kuomet kilnojamo ar nekilnojamo turto nuostoliai neišvengiami. Geriausiu atveju apsiribosite keliais įbrėžimais ar pažeidimais, blogiausiu – prarasite itin vertingą daiktą. Būtent todėl svarbu susimąstyti papildoma savo turto apsauga, kurios numatyti nepavyksta.

Kilnojamo ir nekilnojamo turto draudimas yra įprasta ir daugeliui puikiai žinoma paslauga. Paprastai ja naudojamasi siekiant išlaikyti ir apsaugoti nuosavo turto vertę vagystės ar kito nelaimingo atsitikimo atveju. Dažnai draudžiama elektroninė technika, prabangi buitinė technika, juvelyrika, menas ar įvairūs mažmožiai. Drausti patogu ne tik kilnojamą, bet ir nekilnojamą turtą. Tokiu pat principu siekiama apsaugoti ir gyvenamųjų namų vertę. Tai padeda užkirsti finansinio turto nuostolius gaisro, žemės drebėjimo, vandalizmo ar kitų gamtos stichijų atvejais.

Svarbu atminti tai, jog apdrausti galima pačius įvairiausius daiktus ir nekilnojamą turtą, tačiau visa tai, priklausomai nuo draudimo objekto, gali kainuoti didelius pinigus. Tai dažniausiai priklauso nuo draudimo rizikų, laikotarpio, pačio turto vertės ir kitų sąlygų. Lygiai taip pat reikia atkreipti dėmesį ir į draudimo bendrovę, kuri siūlo paslaugas. Neretai, pasirinkus kitus paslaugų tiekėjus, galima sutaupyti. Tačiau neverta pasikliauti vien kaina – kokybės ir kainos santykis yra labai svarbus.

Išvengti visų rizikų yra neįmanoma. Niekada negali žinoti, kada nutiks blogiausia. Būtent todėl svarbu imtis priemonių, kurios padeda apsisaugoti nuo galimų padarinių. Tai finansinio turto draudimas. Apsaugokite savo daiktų ir namų vertę, jauskitės saugiai.

 

 

No Comments

Post a Comment