Kuo roletai pranašesni už užuolaidas?

Sugalvoti, kuo galima dengti namų langus, dažnai tampa ne taip lengva užduotis. Rinkoje egzistuoja tiek daug sprendimų. Populiariausi jų yra: užuolaidos, roletai ir žaliuzės. Kokius pasirinkti, priklauso nuo Jūsų norų bei pageidavimų, turimo biudžeto, pardavime esančio prekių asortimento ar dizainerio patarimų. Vieni klientai turi tvirtą nuomonę ir žino, kad juos domina tik roletai diena naktis, kiti laikosi nuomonės, kad jų namams labiausiai tinka medinės žaliuzės, o treti visai į stilių ir dizainą nekreipia dėmesio ir renkasi pigiausias prekes, o paskutinė dalis pirkėjų nori viską kruopščiai suderinti ir palaikyti stiliaus vientisumą namuose, todėl kreipiasi į profesionalius interjero dizainerius, kad būtų tikri, jog šiais sprendimais nepasigailės.

Kiekvienas pasirinktas langų dengimo būdas turi tam tikrų privalumų bei trūkumų. Tikrai ilgą laiką žmonės buvo pratę, kad langai dengiami užuolaidomis. Vienos jų – dieninės ir yra labai lengvos bei perregimos, o kitos – sunkesnės, tankesnės, daugeliu atvejų tamsesnio audinio ir užtraukiamos tuomet, kai ateina vakaras. Jos paslepia namų buitį bei privatumą nuo pašalinių akių, sulaiko šaltį bei saulės spindulius karštą vasaros dieną, taip pat suteikia visiems namams jaukumo ir puikiai pagyvina aplinką. Laikui bėgant buvo išrasti roletai. Jie dažniausiai yra pasirenkami tų namų šeimininkų, kurių gyvenamoji aplinka paprastesnė bei kartu šiuolaikiška. Kadangi roletų yra tiek daug tipų, tai atsižvelgdami į namų aplinkos stilistiką, įvertinkite, kurie roletai gali dengti Jūsų namų langus.

Didelis roletų privalumas dar yra ir tas, jog jie priskiriami kaip labai praktiškas langų dengimo metodas. Jie žymiai mažiau kaupia dulkes nei užuolaidos ir užima visai nedaug vietos. Pastaroji savybė šiuolaikinei visuomenei tampa vis svarbesnė ir svarbesnė.

Tais atvejais, kai niekaip neapsisprendžiate, ar rinktis klasikinį užuolaidų variantą, ar visgi modernesnį roletų pasirinkimą – galima vieniems kambariams rinktis vieną būdą, o kitiems – kitą. Dar mėgiamas pasirinkimas yra ir toks, kai dienos metu langai dengiami užuolaidomis, o nakčiai pasirenkami roletai. Tokiu atveju galėsite ir patys įvertinti, kas labiau patinka, kuris langų dengimo būdas praktiškesnis ir pan.

No Comments

Post a Comment