tekstilinės etiketės

Kuo ypatingos tekstilinės etiketės?

tekstilinės etiketėsEtikečių gamyba – viena esminių prekinio ženklo populiarinimo sričių, kuriai skiriama nepelnytai mažai dėmesio. Rinkodaros specialistai vieningai sutinka, kad verslo sėkmė ir prekinio ženklo žinomumas susideda iš mažų smulkmenų. Šiandien gali būti gaminamos įvairių tipų ir skirtingos paskirties etiketės, tarpusavyje besiskiriančios formomis ir dizainu. Viena subtiliausių gamybos sričių – tekstilinės etiketės, naudojamos siuvimo pramonėje.

Tekstilinių etikečių panaudojimo sritys

Dažniausiai tekstilinės etiketės tvirtinamos ant įvairių tekstilės gaminių. Etiketėje nurodomi konkrečios prekės išmatavimai, naudojamo audinio sudėtis ir priežiūros reikalavimai. Vis dažniau spausdinamas ir konkrečios bendrovės logotipas, brūkšninis kodas ar kita užsakovo pageidaujama grafinė informacija. Kaip ir visoms etiketėms, tekstiliniams gaminiams keliami aukšti atsparumo aplinkos poveikiui reikalavimai. Skiriamasis bruožas yra tai, kad šios etiketės privalo būti atsparios ne tik mechaniniam, bet ir cheminiam poveikiui, t. y. pateikta informacija turi išlikti net ir gaminį intensyviai nešiojant ar skalbiant. Šiuo atveju maksimalią kokybę užtikrins tinkamai parinkta tekstilės medžiaga ir profesionalios spausdinimo paslaugos. Kitaip sakant – kad tekstilinės etiketės džiugintų savo kokybe ir išskirtinumu, būtina bendrauti su šios srities ekspertais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti racionaliausius sprendimus konkrečioje situacijoje. Primename, kad svarbu įvertinti visus etikečių kūrimo etapus, t. y. dizaino sprendimus, maketavimo ir gamybos klausimus.

Etikečių gamybai naudojamos medžiagos

Tekstilinių etikečių gamybai gali būti naudojamos įvairios juostelės, tačiau paprastai pasirenkamas nailonas, satinas ir poliesteris. Tai plačiausiai naudojamos tekstilinių etikečių rūšys, išsiskiriančios aukštais kokybės rodikliais.

Nailonas yra vienas dažniausių klientų pasirinkimų. Šiuo metu plačiai naudojamos įvairių dydžių baltos su juoda spauda tekstilinės nailono etiketės. Svarbiausias šio sprendimo privalumas – atsparumas aukštai temperatūrai (galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje), gera kaina ir gamybos paprastumas. Tokios etiketės atsparios aplinkos poveikiui, jų kraštai laikui bėgant nepradeda irti.

Satino etiketės gali būti blizgios ir matinės. Vienas svarbiausių šio sprendimo privalumų –išskirtinė ir prabangi etikečių išvaizda. Kaip ir nailono etiketes, satino gaminius galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje. Didžiausias trūkumas yra tai, kad satino etikečių kirpimo vietose gali atsirasti pažeidimų, todėl paprastai jų kraštai yra įsiuvami į prekę.

Plačiai naudojamos matinės poliesterio etiketės išsiskiria aukštais patvarumo rodikliais, be to, jos nepradeda irti kirpimo vietose. Priklausomai nuo kliento poreikių, galima naudoti įvairių dydžių poliesterio etiketes. Vienas skiriamųjų jų bruožų – platus spaudos spalvų spektras. Primename, kad šioms etiketėms reikalinga spaudos klišė.

No Comments

Post a Comment