markizes

Markizės – maloniam laiko praleidimui lauke

markizesVisi mes mėgstame ilgus vasaros vakarus. Net jei temperatūra nebekyla, vasaros dienos pabaigoje smagu atsipalaiduoti terasoje ir pasivaišinti gaiviu gėrimu ar kokteiliu. Markizes padės sukurti idealų šešėlį po pastatu, balkone ar terasoje. Specialios markizes terasoms neleis vėjui ar smulkiam lietui sugadinti jūsų vakaro planų. Paprastas sprendimas įsigyti markizę gali smarkiai pagerinti jūsų lauke praleidžiamo laiko kokybę.

Kas yra markizė?

Tikriausiai žinote, kad žodis markizė turi dvi reikšmes. Ji reiškia bajoro titulą ir stogelį – storo audeklo uždangą nuo saulės ir lietaus, dar kitaip – tentą. Taip pat galbūt girdėjote, kad markizes angliskai vadinamos žodžiu awning. Išvertus šis žodis taip pat reiškia tentą. Markizės skirtos apsaugai, grožiui ir malonumui. Mėgaukitės laiku, pralestu lauke, nes markizės – tai puiki apsauga.

Apsauga nuo sulės ir ne tik

Karštą vasaros dieną ilgai po saule būti yra ne tik nemalonu, bet ir pavojinga. Markizes sugers pavojingus ultravioletinius saulės spindulius ir apsaugos jūsų odą. Po markizės šešėliu galėsite džiaugtis saulėta vasaros diena be baimės, kad perkaisite, nudegsite ar gausite saulės smūgį. Bet to, nuo blukinančios saulės ir lietaus apsaugosite kėdes, stalą ir kitus baldus, kuriuos laikysite terasoje, balkone ar žiemos sode. Karštą vasaros dieną markizės padės sumažinti kondicionavo išlaidas, apsaugos kambarius nuo įkaitimo, todėl sumokėta kaina atsipirks.

Lengva įsirengti ir perkelti

Įsigytos markizes tvirtinimas yra lengvas ir trunka neilgai. Panorėjus jas visada galima perkelti kitur. Jei jau vienoje vietoje įsirengėte markizę, nebūtinai ji turitės visam laikui ten ir pasilikti. Didelis markizių privalumas – jas lengva perkelti, nuimti, o jeigu įsigysite vertikalias markizes galėsite reguliuoti dengimo zoną priklausomai nuo apšvietimo, oro ir temperatūros, nes vertikalios žaliuzės leis tai padaryti lengvai. Dėl to markizės yra pranašės už pavėsines ir paviljonus, kurių vietos pakeitimas užtruktų gerokai ilgiau. Jeigu neturite laiko ar reikiamų įgūdžių, žinomų įmonių darbuotoja markizes pritvirtins už jus.

Sutaupykite

Norintiems įsigyti markizę tikrai nereikės apiplėšti banko. Palyginus su baseino ar pavėsinės įrengimu, markizes kaina yra nedidele. Tai gera investicija ir puikus sprendimas norintiems sutaupyti. Verta žinoti ir tai, kad markizes kaina internete paprastai būna mažesnė nei specializuotose parduotuvėse. Kai kuriose įmonėse dažnai vyksta markizes akcija. Informaciją apie parduodamas markizes ir vykstančias akcijas lengvai galite rasti internete, į paieškos sistemą įvedę žodžių junginius – markizes kaune arba markizes klaipeda – rašykite pavadinimą miesto, kuriame gyvenate. Internete galėsite matyti parduodamų markizių nuotraukas, sužinosite, kur siūloma jums priimtiniausia markizes kaina.

Markizes gali padėti sukurti įspūdį, kad namai yra didesni ir juose yra papildomos vietos, todėl jeigu parduosite namą su markizėmis, pirkėjams jis atrodys patrauklesnis ir vertingesnis. Naujoviškos medžiagos, naudojamos markizėms gaminti, yra patvarios ir atsparios korozijai beu lengvai valomos. Šių puikių savybių kombinacija leis džiaugtis saugiu, stipriu, praktišku ir patraukliu pirkiniu.

Kurkite dizainą

Nesvarbu, kokio dydžio, spalvų ir stiliaus yra jūsų namas, pastatas, žiemos sodas ar pavėsinė, žinomose įmonėse tikrai rasite norimo dydžio, patinkančios spalvos, medžiagos ir stiliaus markizes. Galite rinktis iš daugybės siūlomų spalvų ir raštų – nuo kreminės iki daugiaspalvės, puikiai tinkančios vaikų žaidimų vietai. Markizės ne tik apsaugos, bet bus ir puiki puošmena. Dailios, elegantiškos įvairių spalvų markizes galbūt yra būtent ta stiliaus detalė, kurios taip trūko.

No Comments

Post a Comment