Articles Tagged with apšvietimas

stalinės lempos

Net ir stalinės lempos turėtų būti perkamos atsižvelgiant į kokybę

Šiuo metu jums reikia tik paprastos stalinės lempos? O gal ieškote kelių? Be abejo, kad mažesnes kainas jums dabar pasiūlytų specialios internetinės parduotuvės. Nors stalinių lempų pasirinkimas dažniausiai yra vienodas, vis tiek reikėtų atsižvelgti į kokybę. Kokybiškos stalinės lempos gali tarnauti ilgą laiką, o jeigu jas perkate kiek didesniais kiekiais verslo tikslais ar kažkokiai veiklai, tuomet jau reikėtų kiek atsargiau dairytis į pasiūlymus. Paprastos stalinės lempos gali kainuoti vos kelis eurus, tačiau jų kainos priklauso nuo daugelio kriterijų. Jeigu norite sutaupyt pinigų, tuomet visos stalinės lempos turėtų būti perkamos iš specialių internetinių parduotuvių, kurios užsiima būtent apšvietimo sistemų bei šviestuvų prekyba.

Ieškodami paprastos stalinės lempos, atsižvelkite į jos veikimo principą. Matote, yra standartinių, kurios naudoja įprastas lemputes. Yra tokių, kurios veikia su LED diodais. Trumpai tariant, pastarosios stalinės lempos yra brangesnės, tačiau kalbant apie taupumą, jos tarnaus kone amžinai. Net ir perdegus LED diodui, tokiose lempose juos galima pakeisti itin paprastai. Tuo labiau – LED diodai kainuoja viso labo centus, tad tai jums padėtų sutaupyti pinigų. Be abejo, reikėtų paminėti, kad tos stalinės lempos, kurios veikia su LED technologija, sukuria daug kokybiškesnį apšvietimą. Tai yra itin svarbu darbui – tokios lempos mažiau kenks regėjimui. Tai aktualu turėtų būti ypač tiems, kurie šias lempas perka vaikams.

Internetu stalines lempas galite įsigyti paprastai. Kaip ir kiekvienoje internetinėje parduotuvėje – pateikiate užsakymą pasirinkę norimas prekes. Jas sudedate į krepšelį, nurodote pristatymo informaciją ir galiausiai apmokate sąskaitą. Jums liks tik sulaukti siuntos ir viskas. Reikėtų žinoti, kad kiekvienoje el. parduotuvėje pristatymo sąlygos yra skirtingos, todėl turėkite galvoje, kad vienos el. parduotuvės jūsų užsakytas lempas gali pristatyti per porą dienų, o kitos gali trukti ir savaitę ar dar ilgiau.

Užsakant stalines lempas ar bet kokius kitus šviestuvus reikėtų atsižvelgti ne tik į esamas kainas, bet ir garantinį aptarnavimą. Jeigu viską perkate iš neaiškių asmenų, tuomet nesitikėkite, kad jie grąžins pinigus, jeigu gausite pažeistą siuntą.

sieniniai šviestuvai

Sieniniai šviestuvai: kas atrodys geriausiai ant jūsų sienos?

sieniniai šviestuvaiSieniniai šviestuvai – tai puikus galutinis akcentas, galintis kambariui suteikti išbaigtumo. Nesvarbu, ar įrenginėjate naują būstą, ar tiesiog sumanėte atnaujinti esamų namų interjerą – tinkamai parinkti ir išdėlioti sieniniai šviestuvai gali visiškai pakeisti aplinką ir suteikti jai unikalumo, jaukumo, sterilumo. Jie apšvies tamsius kampelius ir išryškins kambario savybes, kurias paprastai „pasiglemžia“ šešėliai. Be to, ši interjero detalė gali būti naudojama ne tik kaip papildomas, bet ir kaip pagrindinis šviesos šaltinis, kuris pabrėš kabančias nuotraukas, paveikslus ar kitus meno kūrinius. Svarbiausia gerai apgalvoti, kokie jūsų poreikiai ir kas ant sienos atrodys geriausiai.

Įleidžiami šviestuvai

Įleidžiami ar kitaip dar vadinami nišiniai šviestuvai gali atnaujinti ir iš esmės pakeisti kambario įvaizdį. Dažniausiai pasirenkamos mažesnio galingumo lempos, kurios padeda sukurti itin jaukią, švelnumu ir lengvumu persismelkusią atmosferą. Tokie sieniniai šviestuvai labiausiai tinka miegamajame, tačiau yra ne ką mažiau naudingi ir kuriant valgomojo ar svetainės interjerą. Nors nišinis apšvietimas dažniausiai pasirenkamas kaip papildoma, dekoratyvinė šviesa, jis gali pasitarnauti ir iš šviesos šaltinio reikalaujant funkcionalumo. Gerai suprojektuoti, kokybiški įleidžiami sieniniai šviestuvai puikiai tiks ir erdvėse, kurioms reikalingas aiškus matomumas, pavyzdžiui, virtuvėje, vonioje ir pan.

Taškinis apšvietimas

Jei jums svarbesni ne puošybos elementai ar galimybė pakeisti interjerą, o konkretus tam tikrų objektų apšvietimas, suteikiantis aiškią ir skaidrią šviesą, derėtų pasirinkti taškinius sieninius šviestuvus. Dažniausiai jie yra nesunkiai reguliuojami, todėl pagal situaciją šviestuvus nukreipsite į norimą zoną. Toks praktiškas pasirinkimas idealiai tiks virtuvėje, ypač, jei ji pakankamai erdvi: juk sukiojantis prie puodų ir nuolat keičiant savo buvimo vietą itin pravartu turėti šviesos šaltinį, kurį galėsite reguliuoti pagal savo poreikius.

Veidrodiniai sieniniai šviestuvai

Veidrodiniai sieniniai šviestuvai patiks mėgstantiems šiuolaikišką interjero stilių bei funkcionalias detales. Žinoma, toks apšvietimas geriausiai tiks vonios kambaryje, kur norisi ryškaus, šešėlio nemetančio apšvietimo. Kadangi šie šviestuvai įmontuoti ne tik į sieną, bet ir į veidrodį, matysite itin realų ir tolygų savo atvaizdą veidrodyje.

led lemputės automobiliui

LED lemputės – itin pamėgtos ir vairuotojų  

led lemputės automobiliuiApie LED apšvietimą esame girdėję daugelis, tačiau vieni nedrįsta išbandyti šių taupiųjų lempučių, kiti nesiryžta pokyčiams ir jiems viskas atrodo gerai taip, kaip yra. Tačiau LED lemputės turi nemažai privalumų, ir jas išbandyti vienareikšmiškai verta. Pavyzdžiui, jos veikia net iki kelių dešimčių kartų ilgiau nei bet kokios kitos lemputės. Skaičiuojama, kad vidutiniškai LED lemputė veikia net iki 50 tūkst. valandų. Paskaičiuota, kad šių lempučių tarnavimo laikas yra maždaug 60 kartų ilgesnis negu įprastų kaitrinių. Antra, jos visiškai nekenkia žmogaus sveikatai, yra atsparios aplinkos poveikiui. Trečia, būtent šios lemputės padeda sutaupyti elektros energijos ir yra draugiškos gamtai. Senosios kaitrinės lemputės kaista, beveik visą elektros energiją jos sueikvoja gaminti ne šviesai, bet šilumai. Taigi tiems, kurie nori 80 proc. efektyviau apšviesti savo namus, patariama rinktis būtent LED lemputes. LED lemputės yra itin efektyvios.

LED apšvietimas suteikia neribotų galimybių, jis padeda sukurti jaukų namų ir efektyvų komercinių patalpų apšvietimą. Šios lemputės gali būti įvairių atspalvių nuo ryškios baltos iki šviesiai gelsvos, priklausomai nuo poreikių. LED lemputes vis dažniau renkasi ir vairuotojai.

LED lemputės automobilių rinkoje – jau nebe naujiena, tačiau automobilių vairuotojai vis dar turi nedaug žinių apie pastarąsias ir jų privalumus. LED lemputės automobiliui – tai šviečiantys diodai. Jos, kaip ir kseoninės lempos, skleidžia panašią į natūralią dienos šviesą. Vis daugiau automobilių gamintojų LED lemputes renkasi pagrindiniams automobilio šviestuvams, nors anksčiau pastarosios buvo parenkamos eksploatuojant rūko žibintus ar stabdymo šviesas.

LED lempučių esminis privalumas – kad jos puikiai apšviečia kelią ir pagerina matomumą net iki kelių kartų. Žmogaus akys pratusios prie natūralios baltos dienos šviesos, o ne prie gelsvo atspalvio šviesos, kurią skleidžia senosios kartos automobilinės lemputės. Daugiau šviesos lygu daugiau saugumo kelyje važiuojant neapšviestose vietovėse, kur matomumas itin prastas. LED lemputės automobiliams taip pat yra draugiškos gamtai, nes veikia ilgai ir patikimai, eikvoja labai nedaug energijos. Išbandę šias lemputes vairuotojai daugiau nenori rinktis jokių kitų alternatyvų.