sieniniai šviestuvai

Sieniniai šviestuvai: kas atrodys geriausiai ant jūsų sienos?

sieniniai šviestuvaiSieniniai šviestuvai – tai puikus galutinis akcentas, galintis kambariui suteikti išbaigtumo. Nesvarbu, ar įrenginėjate naują būstą, ar tiesiog sumanėte atnaujinti esamų namų interjerą – tinkamai parinkti ir išdėlioti sieniniai šviestuvai gali visiškai pakeisti aplinką ir suteikti jai unikalumo, jaukumo, sterilumo. Jie apšvies tamsius kampelius ir išryškins kambario savybes, kurias paprastai „pasiglemžia“ šešėliai. Be to, ši interjero detalė gali būti naudojama ne tik kaip papildomas, bet ir kaip pagrindinis šviesos šaltinis, kuris pabrėš kabančias nuotraukas, paveikslus ar kitus meno kūrinius. Svarbiausia gerai apgalvoti, kokie jūsų poreikiai ir kas ant sienos atrodys geriausiai.

Įleidžiami šviestuvai

Įleidžiami ar kitaip dar vadinami nišiniai šviestuvai gali atnaujinti ir iš esmės pakeisti kambario įvaizdį. Dažniausiai pasirenkamos mažesnio galingumo lempos, kurios padeda sukurti itin jaukią, švelnumu ir lengvumu persismelkusią atmosferą. Tokie sieniniai šviestuvai labiausiai tinka miegamajame, tačiau yra ne ką mažiau naudingi ir kuriant valgomojo ar svetainės interjerą. Nors nišinis apšvietimas dažniausiai pasirenkamas kaip papildoma, dekoratyvinė šviesa, jis gali pasitarnauti ir iš šviesos šaltinio reikalaujant funkcionalumo. Gerai suprojektuoti, kokybiški įleidžiami sieniniai šviestuvai puikiai tiks ir erdvėse, kurioms reikalingas aiškus matomumas, pavyzdžiui, virtuvėje, vonioje ir pan.

Taškinis apšvietimas

Jei jums svarbesni ne puošybos elementai ar galimybė pakeisti interjerą, o konkretus tam tikrų objektų apšvietimas, suteikiantis aiškią ir skaidrią šviesą, derėtų pasirinkti taškinius sieninius šviestuvus. Dažniausiai jie yra nesunkiai reguliuojami, todėl pagal situaciją šviestuvus nukreipsite į norimą zoną. Toks praktiškas pasirinkimas idealiai tiks virtuvėje, ypač, jei ji pakankamai erdvi: juk sukiojantis prie puodų ir nuolat keičiant savo buvimo vietą itin pravartu turėti šviesos šaltinį, kurį galėsite reguliuoti pagal savo poreikius.

Veidrodiniai sieniniai šviestuvai

Veidrodiniai sieniniai šviestuvai patiks mėgstantiems šiuolaikišką interjero stilių bei funkcionalias detales. Žinoma, toks apšvietimas geriausiai tiks vonios kambaryje, kur norisi ryškaus, šešėlio nemetančio apšvietimo. Kadangi šie šviestuvai įmontuoti ne tik į sieną, bet ir į veidrodį, matysite itin realų ir tolygų savo atvaizdą veidrodyje.

No Comments

Post a Comment