Articles Tagged with auto nuoma Kaune

Kaip ir kur išsinuomoti automobilį Kaune

automobiliu nuoma kaune

Jei atvykstate į Lietuvą iš užsienio arba pirmą kartą lankotės Kaune, jums gali būti reikalingas automobilis. Nuvažiuoti į prekybos centrą, pasivaikšioti po senamiestį ar nuvykti į užmiestį aplankyti tėvus, per dieną suspėsite padaryti daug jei tik turėsite automobilį. 

Kur rasti nuomos įmones?

Automobilių nuomos įmonės reklamuojasi visais kanalais. Galbūt girdėjote reklamą per radiją arba prisiminėte įmonės pavadinimą kuri teikia paslaugas visoje Lietuvoje. Tuomet jums tereikia susirasti kauno atstovybės adresą. Dažniausiai automobilio žmonės ieško telefono naršyklėje įvedę raktažodžius „automobiolio nuoma kaune“ ir panašius. Jeigu norite išsinuomoti jums patinkančio gamintojo automobilį, rašykite Ford nuoma Kaune. Iš paieškos rezultatų sąrašo galite išsirinkti įmonę kuri yra arčiausiai jūsų arba paskambinti tai, kurios bent jau pavadinimą esate girdėję. Kaune automobilių nuomos paslaugas teikiančių įmonių yra daug, tačiau ne visos jos gali pasiūlyti platų automobilių pasirinkimą ir aukšto lygio aptarnavimą. Kartais net ir patys automobiliai būna tiek nudėvėti, kad nemalonu į juos atsisėsti ir kyla nepatogumų dėl neveikiančių funkcijų ar sulaužytų detalių.

Sutarties sudarymas

Prieš pasirašant sutartį, susipažinkite su tasyklėmis. Jei kaina kurią jums pasiūlė telefonu yra pakeista, nesutikite pasirašyti sutarties kol nesumažins kainos. Visuomet rezervuodami automobilį, klauskite kokie papildomi mokesčiai bus taikomi. Pyktis su vadybininku nereikia, būkite malonus, tačiau laikykitės savo principų ir elkitės sąžiningai. Nuomos sutarčiai reikalingus duomenis galite pateikti iš anksto elektroniniu laišku. Atsiųskite dokumento kopijas ir pasakykite kokį automobilį nuomosite kokiam laikotarpiui. Atvykus į nuomos punktą beliks tik pasirašyti sutartį. Nuomotis automobilį oro uoste kainuoja brangiau. Be to, teks laukti eilėje kol būsite aptarnautas. Patogiau iš pradžių nuvykti į viešbutį ir ten apsistojus ramiai sustvarkti automobilio nuomos reikalus. Nuvažiavus pasiimti automobilio, atidžiai jį ažiūrėkite ar jis neapgadintas, ar nėra net menkiausių įbrėžimų ir jei rasite, pasakykite vadybninkui, dėl jų vėliau galite būti apkaltintas. Kaip ir bet kuriame kitame Lietuvos mieste, Kaune nuolat veikia mobilios greičio stebėjimo kameros. Neviršykite greičio važiuodami nuomojamu automobiliu, nes tai jūsų nuo atsakomybės neatleidžia. Baudą teks susimokėti bet kokiu atveju ir tuo pačiu prarasite nuomos įmonės pasitikėjimą ir būsite įtrauktas į rizikingų klientų juodąjį sąrašą.

auto nuoma Kaune

Kokius automobilius galima išsinuomoti internetu?

auto nuoma KauneAr norite išsinuomoti automobilį dėl greitesnių kelionių mieste, pavyzdžiui pasinaudoti autonuoma kaune? Galbūt jums reikalingas automobilis,
kad greičiau atliktumėte darbo reikalus, o gal tiesiog turistiniais tikslais? Daugelis žmonių taip pat nuomojasi automobilius šventėms – pavyzdžiui, vestuvėms arba jubiliejams. Pasvarstykime, koks automobilis labiausiai tiktų jūsų atveju ir kokį pasirinkimą jūs turite.

Dabar automobilius, skirtus nuomai galime skirstyti į tokius pogrupius:

Ekonominė klasė – tai automobiliai, kurių kaina yra mažiausia, o taip pat daugelis iš jų reikalauja visiškai nedaug degalų. Tokį automobilį rekomenduojame rinktis tiems asmenims, kurie nori pigiai keliauti ir rasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Ekonominei klasei priklauso tokie automobiliai kaip Renault Clio arba Opel Corsa – tai daugiausiai penkis žmones talpinantys automobiliai, kurių kaina nėra didelė, tačiau kokybė ir komfortas yra užtikrinti dalykai.

Kompaktinė klasė – kitaip tariant, tai hedžbekiniai automobiliai, kurie dažniausiai būna truputį didesni nei ekonominės klasės automobiliai, tačiau ne tokie dideli kaip standartiniai. Vienas geras tokio automobilio pavyzdys yra Renault Megane. Dažniausiai, šie automobiliai jau naudoja šiek tiek didesnį litražą, maždaug iki 6 litrų per 100 kilometrų. Iš esmės, ši klasė nelabai kuo skiriasi nuo ekonominės, tik tiek, kad galite sutalpinti šiek tiek daugiau daiktų į bagažinę.

Standartinė klasė – tai universaliniai automobiliai, į kuriuos jau galėsite įdėti daugiau daiktų, tačiau ne pernelyg daug, jeigu keliaujate šešiese. Skirtumas, lyginant su anksčiau minėtomis klasėmis – tai erdvesni automobiliai, tačiau ir „suryja“ puslitriu arba litru daugiau degalų.

Erdvioji klasė – jeigu mėgstate komfortą, tai yra geriausias pasirinkimas, nes į tokį automobilį jūs jau galite sutalpinti visą šeimą ir visą jos mantą. Užteks vietos viskam, kadangi šiai klasei priklauso penktoji BMW serija, taip pat ir Honda Accord. Tokios klasės automobilis „surys“ jau daugiau, apie 8 litrus degalų.

Prestižinė klasė – automobilių nuoma Kaune taip pat siūlo prestižinius, kitaip tariant „premium“ klasės automobilius. Tai Jaguar, Lamborghini, Mercedes ir kitų gerai žinomų vardų gaminiai. Reikia paminėti, kad tai gali būti nebūtinai erdvios mašinos, tačiau jomis važiuodami, jūs tikrai jausite puikų komfortą. Aišku, verta suprasti ir tai, kad tai nėra mašinos, su kuriomis būtų galima važinėtis kalnais ar šunkeliais, visgi tokia klasė reikalauja atitinkamos pagarbos.

Aukšta klasė

Convertible klasė – jeigu norite nustebinti savo draugus nuostabiu automobiliu, tai galėsite pasirinkti Mercedes E class Cabriolet arba kitą panašų automobilį. Convertible yra tikrai smagūs kabrioletų klasės automobiliai, kurie jums padės aplėkti miestą ir pasidžiaugti gaiviu vasaros vėjeliu. Savaime suprantama, neatsiginsite ir praeivių dėmesio, nes kabrioletai visada patraukia akį.

Taigi, kaip matote, tikrai yra iš ko rinktis – visą tai jums gali pasiūlyti automobilių nuoma Kaune. Šiuos automobilius dabar galite užsisakyti ir internetu.

Kokiais atvejais verta išsinuomoti automobilį?

Galima nesunkiai pastebėti, kad auto nuoma Kaune ir kituose didesniuose Lietuvos miestuose tapo labai populiaria paslauga. Tačiau įdomu ir tai, kodėl žmonės vis dažniau naudojasi automobilių nuoma? Kokie pagrindiniai veiksniai ir priežastys lemia, kad vis dažniau mašinos išnuomojamos ne tik tiems žmonėms, kurie švenčia gimtadienį ar vestuves, bet ir kasdienei veiklai?

Išsinuomoję automobilį, neturėsite rūpintis dėl draudimo. Taip yra todėl, kad tiek KASKO, tiek ir privalomasis civilinis draudimas jau būna iš karto įskaičiuotas į tą kainą, kurią mokate už automobilio nuomą. Negana to, į tą pačią kainą įeina ir automobilio servisas, kuris gali kainuoti tikrai gana brangiai, jeigu naudositės savo automobiliu.

Išspręstos stovėjimo aikštelės problemos. Tai dažniausiai susiję su dviem pagrindiniais, didžiausiais Lietuvos miestais – Vilniumi ir Kaunu. Iš tiesų, ši problema ypač opi Vilniuje – jūs nuvažiuojate į centrą su savo mašiną, norite eiti į darbą, tačiau nerandate kur pasistatyti mašinos. Aišku, galbūt ir rasite vietą, tačiau greičiausiai ji bus mokama. Taigi, ką daryti, kad šią problemą įveiktumėte? Sprendimas paprastas – yra kelios automobilių nuomos įmonės, kurios jums gali pasiūlyti specialias stovėjimo aikšteles, už kurias tikrai nereikės mokėti nei vieno papildomo cento. Taigi, pasinaudodami automobilių nuomos Kaune paslaugomis, jūs ne tik atsikratote problemų dėl draudimo, tačiau taip pat įveikiate ir parkingo problemą.

Galite išsinuomoti automobilį su vairuotoju. Tai ypač gerai tiems žmonėms, kurie nuolat skuba į verslo susitikimus ir neturi laiko vairuoti – galbūt reikia papildyti savo darbo knygą, panaršyti verslo naujienas išmaniajame telefone ar tiesiog atlikti svarbų skambutį. Išsinuomoję automobilį su vairuotoju, jūs būsite garantuoti, kad visur suspėsite laiku ir bevažiuodami į verslo susitikimą spėsite padaryti savo „namų darbus“ – sužinoti reikalingą informaciją, atlikti reikiamus skambučius. Taigi, nieko keisto, kad automobilių nuomos paslauga su vairuotoju vis dažniau naudojasi patyrę ir savo laiką itin vertinantys verslininkai.

Vestuvės arba jubiliejus su prabangia mašina. Turbūt dažnai pasvajojate pavairuoti Mercedes arba Jaguar automobilį, tačiau neturite tiek lėšų, kad galėtumėte įsigyti tokį prabangų automobilį, o paskolos vien dėl to imti nesinori. Taigi, galite visą tai išspręsti paprasčiau – tiesiog išsinuomokite jums patinkantį automobilį svarbiai šventei, ir tikrai nejausite sąžinės graužaties, tik švytėsite iš laimės, kadangi būsite įvykdę savo svajonę – pralėkę gatve su nuostabiu Jaguar!

Taigi, šiais keturiais atvejais išsinuomoti automobilį atrodo tikrai prasminga ir verta. Ar tai būtų ilgalaikė, ar trumpalaikė nuoma – visuomet galima rasti puikų variantą. Daugelis žmonių dabar automobilius nuomojasi internetu, kadangi taip galima sutaupyti iki dešimt procentų sumos. Negana to, mašinų pasirinkimas dabar yra iš tiesų labai didelis!