Articles Tagged with biuro baldai

biuro baldu nuoma

Biuro baldų nuoma – nauja paslauga Lietuvoje

Paprasta situacija bet kurioje paslaugas teikiančioje įmonėje – gavote didelį projektą, kurio trukmė 5-8 mėnesiai. Tam tikslui nusamdysite laikinus darbuotojus, kuriais rūpinasi žmogiškųjų išteklių skyrius ar atsakingi asmenys. IT skyrius parūpins kompiuterius, spausdintuvus ir visą kitą įrangą, o gal jų nereikės, jei laikinai priimtiems darbuotojams bus leista naudotis savais kompiuteriais. Jums lieka tik rasti, kur juos pasodinti. Išsinuomoti patalpas galima greitai, tačiau jas paruošti darbui užtruks. Jei jums reikia 30-50 darbo vietų, ką darysite? Iš kur gausite stalų, kėdžių, stalčių, spintų? Užsakinėsite iš savo partnerių gaminančių baldus? Tai bus didelė investicija, be to gali užtrukti mėnuo, kol baldai atkeliaus ir bus surinkti. O jei pradėti dirbti reikia jau nuo pirmadienio? Daug galvos skausmo su darbo vietų įrengimu, tiesa?

biuro baldu nuoma

Yra būdas, kaip visa tai spręsti. Biuro baldų nuoma – nauja paslauga Lietuvoje, kurią teikia Reikejovakar.lt baldū gamintojai.

Kodėl verta rinktis nuomą?

  1. Tai pigiau, nei pirkti naujus ar dėvėtus baldus. Taupykite savo įmonės pinigus rinkdamiesi nuomą, o ne įsigijimą.
  2. Baldai atvežami iš karto, greičiausiai jau kitą dieną po užsakymo ir surenkami. Jums nereikia rūpintis jų sustatymu. Tiesiog pasakysite meistrams, kur juos pastatyti ir viskas.
  3. Baldus galite pakeisti kitais, jei atsiranda papildomų poreikių. Pavyzdžiui, bet kada galima išsinuomoti papildomų spintų ar stalčių komplektų, jei laikinajam darbuotojui jų reikia.
  4. Nuomojami ofiso baldai gali būti pritaikomi prie esamo stiliaus ir spalvų gamos. Taip baldai neišsiskirs iš konteksto ir nesudarkys biure vyraujančios atmosferos.
  5. Pasibaigus nuomos laikotarpiui baldai yra išvežami. Aišku, galima tartis su tiekėjais dėl panaudoto baldo pardavimo, jei matote, kad dalis laikinųjų darbuotojų lieka dirbti toliau.

Biuro baldų nuoma yra skirta įmonėms, kurios efektyviai valdo savo ūkį ir supranta, kad nusipirkti baldus galima tik tada, kai esate 110 procentų tikri, jog tai atsipirks. Dirbant su laikinais projektais tokių garantijų nėra, todėl nuoma – logiškesnis variantas.

Be to sutaupote ne tik pinigų baldams tiesiogiai, bet pagalvokite apie jų būsimą sandėliavimą. Plius dar įmonės turto apskaitą vedantiems buhalteriams bus papildomai darbo, už kurį net neabejokite – susimokėsite su kaupu. Ofiso baldai turi būti perkami tik gerai apgalvojus, ar tai apsimoka.