Articles Tagged with dovanos

Dovanos vyrams

dovanos vyrams

Vienas iš sunkiausių darbų daugeliui moterų, tai išrinkti dovanos vyrams, kuria jis nuoširdžiai džiaugtųsi. Dažnai, jokiai originaliai idėjai neatėjus į galvą, pradedam blaškytis tarp didelės pasiūlos ir išrenkam beprasmį daiktą, kuris nukišamas į stalčių. O svarbiausia prieš renkant dovaną, prisiminti kokiam vyrui ją renkate. Tai reiškia, kad turėtumėte apgalvoti ką jis mėgsta, apie ką svajoja, kokie jo ateities planai. Tuomet net ir smulkmeniškiausios dovanos vyrui atspindės, kiek daug nuoširdumo įdėjote.

Viena populiariausia dovanos vyrams įdėjų – įvairūs aksesuarai. Bet tai jokiais būdais nereiškia, kad tokia dovana vyrui, vaikinui bus banali. Vyrai taip pat seka mados tendencijas ir nori išbandyti įvairias naujienas. Šiuo metu populiariausias aksesuaras vyrų tarpe – apyrankės. Tiesa, tai nėra tokia didelė naujiena, nes jų nereikia skrupulingai derinti prie stiliaus, jos dažniausiai puikiai atrodo šalia laikrodžio, nemaišo dirbant įvairius darbus ir labai greitai tampa tarsi antra oda.

Vienintelis kintantis dalykas – medžiagos. Kas kelis metus topus užkriauja ne tik kitokio stiliaus, bet ir iš kitokių medžiagų pagamintos apyrankės. Visiška klasika galėtume vadinti odines apyrankes. Tai tikrai populiariausias vyriškų apyrankių tipas. Tačiau stipriai neatsilieka dar viena tendencija – apyrankės iš naturalių akmenų. Populiariausios iš vyrų ypač pamėgtų lavos ar matinio onikso akmenų. Tiesa, akmenis galima parinkti pagal zodiako ženklą, arba jų teikiamas savybes. Tai padeda dovaną dar labiau suasmeninti.

Taip pat gera dovanos vyrams idėja – vyriški kaklo papuošalai. Tai tikrai naudingas aksesuaras vyrams, todėl kad jie dabar labai populiarūs ir madingi. Kiekvienas stilingas vyras nešioja kažkokį jo charakterį atitinkantį ir pabrėžiantį kaklo papuošalą. Juos galima lengvai priderinti prie laisvalaikio aprangos ar net prie oficialios – kostiumo ar marškinių. Jie visada padės pabrėžti jūsų išskirtinumą ir stiliaus supratimą. Tai puiki dovanos vyrams idėja kiekvienai moteriai, nes tikrai neprašausite. Tik žinoma patariame pasiklausti kokias dovanas mėgsta jūsų vyras. Manau, dovanos vyrams turėtų būti išrinktos pagal jų hobį ir charakterį, todėl pirma įsitikinkite ar apyrankės, ar vyriški kaklo papuošalai jam patiks labiau.

dovanos

„Teisingos“ dovanos: kaip nepadaryti klaidos renkant dovaną

Mažos dovanėlės stiprina draugystę, o, turint pakvietimą svarbesnės šventės proga, eiti tuščiomis neleistų nusistovėjusios etiketo taisyklės (net jei šventės kaltininkas primygtinai ragina nieko nenešti). Kaip apeiti dažniausiai daromas klaidas, jog dovanos jas gavusiajam atneštų tik teigiamas emocijas, o dovanojantieji išvengtų nemalonios situacijos, kai akivaizdu, jog buvo gerokai „prašauta” pro šalį.

dovanos

  • Išrinkau puikią dovaną! Nieko tokio, jog mėnesį liksiu nevalgęs…

Draugystė matuojama ne pinigais. Tačiau, žvelgiant į dažno elgesį, akivaizdu, jog yra priešingai. Norime, jog būtent mūsų dovanos būtų didžiausios, įspūdingiausios ir brangiausios – jei tik galėtume, mielai ir etiketę su kaina paliktume! Išleidę didžiają dalį mėnesio pajamų, ne tik patys įstatome save į griežtą taupymo režimą, bet ir tam tikra prasme įpareigojame dovaną gavusį asmenį, atsiradus progai, atsilyginti tuo pačiu (nors ne kiekvienas pajėgus finansiškai). Paskaičiuokime, kokia suma finansiškai nenuskriaustų: Reklamosprieskoniai.lt rasite platų prekių asortimentą, iš kurio išsirinksite širdžiai mielą bei piniginei prieinamą daiktą.

  • Nežinau ką dovanoti…Duosiu pinigų – tegu renkasi pats.

Paskutiniu metu dažnas suka galvą ne ką dovanoti, bet kiek dėti į vokelį arba už kokią pinigų sumą išrinkti dovanų čekį. Aišku, vestuvių ar apvalaus jubiliejaus proga pinigai – taiklus sprendimas, tačiau eilinio gimtadienių ar didžiųjų metų proga derėtų pasistengti draugus bei artimuosius nustebinti labiau. Piniginės dovanos neretai išleidžiamos buities „lopymui” ar keliauja į bendrą biudžetą: verčiau  pamąstykime, apie kokią veiklą ar daiktą svajoja žmogus, tačiau sau to vis neleidžia. Asmeniškos dovanos, išrinktos galvojant apie konkretų žmogų ir įdėjus dalelę savęs, beveik visada yra kur kas labiau vertinamos už brangesnes kainos atžvilgiu.

  • Dovana nupikta, tik supakuoti laiko nebeliko.

Nederėtų šventai vadovautis teiginiu, jog svarbu dovanos turinys, o ne įpakavimas. Net pati paprasčiausia smulkmena, įsigyta artimiausiame prekybos centre, skyrus pakankamai dėmesio jos įpakavimui, virsta vienetine ir ypatinga. Dovanų maišelis ir pakavimo popierius leidžiami tik ekstra atveju. Internete apstu idėjų, kaip originaliai, tačiau išradingai supakuoti dovaną, kurią gavus neliks abejonių, jog visos mintys buvo nukreiptos į šventės kaltininką.