dovanos

„Teisingos“ dovanos: kaip nepadaryti klaidos renkant dovaną

Mažos dovanėlės stiprina draugystę, o, turint pakvietimą svarbesnės šventės proga, eiti tuščiomis neleistų nusistovėjusios etiketo taisyklės (net jei šventės kaltininkas primygtinai ragina nieko nenešti). Kaip apeiti dažniausiai daromas klaidas, jog dovanos jas gavusiajam atneštų tik teigiamas emocijas, o dovanojantieji išvengtų nemalonios situacijos, kai akivaizdu, jog buvo gerokai „prašauta” pro šalį.

dovanos

  • Išrinkau puikią dovaną! Nieko tokio, jog mėnesį liksiu nevalgęs…

Draugystė matuojama ne pinigais. Tačiau, žvelgiant į dažno elgesį, akivaizdu, jog yra priešingai. Norime, jog būtent mūsų dovanos būtų didžiausios, įspūdingiausios ir brangiausios – jei tik galėtume, mielai ir etiketę su kaina paliktume! Išleidę didžiają dalį mėnesio pajamų, ne tik patys įstatome save į griežtą taupymo režimą, bet ir tam tikra prasme įpareigojame dovaną gavusį asmenį, atsiradus progai, atsilyginti tuo pačiu (nors ne kiekvienas pajėgus finansiškai). Paskaičiuokime, kokia suma finansiškai nenuskriaustų: Reklamosprieskoniai.lt rasite platų prekių asortimentą, iš kurio išsirinksite širdžiai mielą bei piniginei prieinamą daiktą.

  • Nežinau ką dovanoti…Duosiu pinigų – tegu renkasi pats.

Paskutiniu metu dažnas suka galvą ne ką dovanoti, bet kiek dėti į vokelį arba už kokią pinigų sumą išrinkti dovanų čekį. Aišku, vestuvių ar apvalaus jubiliejaus proga pinigai – taiklus sprendimas, tačiau eilinio gimtadienių ar didžiųjų metų proga derėtų pasistengti draugus bei artimuosius nustebinti labiau. Piniginės dovanos neretai išleidžiamos buities „lopymui” ar keliauja į bendrą biudžetą: verčiau  pamąstykime, apie kokią veiklą ar daiktą svajoja žmogus, tačiau sau to vis neleidžia. Asmeniškos dovanos, išrinktos galvojant apie konkretų žmogų ir įdėjus dalelę savęs, beveik visada yra kur kas labiau vertinamos už brangesnes kainos atžvilgiu.

  • Dovana nupikta, tik supakuoti laiko nebeliko.

Nederėtų šventai vadovautis teiginiu, jog svarbu dovanos turinys, o ne įpakavimas. Net pati paprasčiausia smulkmena, įsigyta artimiausiame prekybos centre, skyrus pakankamai dėmesio jos įpakavimui, virsta vienetine ir ypatinga. Dovanų maišelis ir pakavimo popierius leidžiami tik ekstra atveju. Internete apstu idėjų, kaip originaliai, tačiau išradingai supakuoti dovaną, kurią gavus neliks abejonių, jog visos mintys buvo nukreiptos į šventės kaltininką.

No Comments

Post a Comment