Articles Tagged with dovanų idėjos

Kalėdinės dovanos

Kada laikas pradėti pirkti Kalėdines dovanas?

Kalėdinės dovanosNėra vieningo atsakymo, kada laikas pradėti ieškoti Kalėdinių dovanų, kurios taps Jūsų artimųjų džiugesiu. Kiekvienas skirtingai suvokia, kokios Kalėdinės dovanos turi būti ir tuo pačiu, kada jas reikia pirkti.

Kol vieni laukia paskutinės akimirkos, kad galėtų nustebinti mylimą žmogų, tuo tarpu kiti galvoja, kad kuo anksčiau pradės ruoštis, ne tik geresnes dovanas atras, tačiau tuo pačiu ir galės nesukti sau galvos dėl smulkmenų. Kalėdinės dovanos pasirinkimas gali būti sudėtingas darbas. Viskas remiasi į tai – kaip vertinate Kalėdas ir kaip stengiatės nudžiuginti artimus žmones.

Pirmiausia pradėti ieškoti dovanų rekomenduojame tuomet, kai pasirodo pirmosios akcijos ir nuolaidos skirtos šventėms. Nereikia galvoti, kad tokiu metu bus prekiaujama tik tomis smulkmenomis, kurios gali būti aktualios būtent tik švenčių metu. Akcijų metu galima įsigyti labai daug kokybiškų dovanų, kurios sėkmingai tarnaus ir bus reikalingos ištisus metus.

Jeigu tiksliai žinote, kokia dovana mylimam žmogui patiktų – tokiu atveju rekomenduojame ieškoti ištisus metus. Net ir liepos mėnesį atrastos dovanos gali būti labai puikiai padovanojamos vasarą.

Dar viena galimybė yra dovanų ieškoti šaltojo metų laiko periode. Kai kuriais atrodo, kad tokiu metu ieškoti dovanų per vėlu, kadangi tenka grūstis su aplinkiniais. Kita vertus žmonės tvirtina, kad taip jie gali geriausiai pajusti tinkamą atmosferą.

Kad ir kada pradėtumėte ieškoti, kad ir kokios dovanos – svarbiausia yra priminti, kad dovana skirti mylimam žmogui. Nepirkite tai, ko norite pats. Jau geriau tiksliai nurodykite savo svajonę, o ne bandykite ją gauti per kitą asmenį.

Daugeliui žmonių Kalėdos yra viena gražiausių gyvenimo švenčių. Natūralu, kad jų metu norisi nustebinti mylimus žmones ir parodyti jiems, kokie yra svarbūs. Nebūtina laukti, kol už lango pradės kristi pirmosios snaigės. Įsigyti tinkamą dovaną galima ir liepos mėnesį. Ypač tokiu atveju, jeigu radot tai ko reikia mažesne kaina. Juk taupyti visada verta ir kam mokėti daugiau, kai galima paprasčiausiai mažiau.

dovanos

„Teisingos“ dovanos: kaip nepadaryti klaidos renkant dovaną

Mažos dovanėlės stiprina draugystę, o, turint pakvietimą svarbesnės šventės proga, eiti tuščiomis neleistų nusistovėjusios etiketo taisyklės (net jei šventės kaltininkas primygtinai ragina nieko nenešti). Kaip apeiti dažniausiai daromas klaidas, jog dovanos jas gavusiajam atneštų tik teigiamas emocijas, o dovanojantieji išvengtų nemalonios situacijos, kai akivaizdu, jog buvo gerokai „prašauta” pro šalį.

dovanos

  • Išrinkau puikią dovaną! Nieko tokio, jog mėnesį liksiu nevalgęs…

Draugystė matuojama ne pinigais. Tačiau, žvelgiant į dažno elgesį, akivaizdu, jog yra priešingai. Norime, jog būtent mūsų dovanos būtų didžiausios, įspūdingiausios ir brangiausios – jei tik galėtume, mielai ir etiketę su kaina paliktume! Išleidę didžiają dalį mėnesio pajamų, ne tik patys įstatome save į griežtą taupymo režimą, bet ir tam tikra prasme įpareigojame dovaną gavusį asmenį, atsiradus progai, atsilyginti tuo pačiu (nors ne kiekvienas pajėgus finansiškai). Paskaičiuokime, kokia suma finansiškai nenuskriaustų: Reklamosprieskoniai.lt rasite platų prekių asortimentą, iš kurio išsirinksite širdžiai mielą bei piniginei prieinamą daiktą.

  • Nežinau ką dovanoti…Duosiu pinigų – tegu renkasi pats.

Paskutiniu metu dažnas suka galvą ne ką dovanoti, bet kiek dėti į vokelį arba už kokią pinigų sumą išrinkti dovanų čekį. Aišku, vestuvių ar apvalaus jubiliejaus proga pinigai – taiklus sprendimas, tačiau eilinio gimtadienių ar didžiųjų metų proga derėtų pasistengti draugus bei artimuosius nustebinti labiau. Piniginės dovanos neretai išleidžiamos buities „lopymui” ar keliauja į bendrą biudžetą: verčiau  pamąstykime, apie kokią veiklą ar daiktą svajoja žmogus, tačiau sau to vis neleidžia. Asmeniškos dovanos, išrinktos galvojant apie konkretų žmogų ir įdėjus dalelę savęs, beveik visada yra kur kas labiau vertinamos už brangesnes kainos atžvilgiu.

  • Dovana nupikta, tik supakuoti laiko nebeliko.

Nederėtų šventai vadovautis teiginiu, jog svarbu dovanos turinys, o ne įpakavimas. Net pati paprasčiausia smulkmena, įsigyta artimiausiame prekybos centre, skyrus pakankamai dėmesio jos įpakavimui, virsta vienetine ir ypatinga. Dovanų maišelis ir pakavimo popierius leidžiami tik ekstra atveju. Internete apstu idėjų, kaip originaliai, tačiau išradingai supakuoti dovaną, kurią gavus neliks abejonių, jog visos mintys buvo nukreiptos į šventės kaltininką.