Articles Tagged with įmonių steigimas

verslo steigimas

Verslo steigimas: trys patarimai padėsiantys Jūsų verslui išvysti pasaulį

verslo steigimas Ar esate kada pagalvoję apie savo nuosavą verslą? Jei turite bent menką verslininko gyslelę, šiek tiek ambicijų ir kūrybiškumo – tuomet tikrai esate pagalvoję apie savo verslą. Verslo steigimas gali būti tikras malonumas jei turėsite žinių, užsidegimo ir didelį norą. Štai Jums trys paprasti patarimai, kurie padės Jūsų naujam, nuosavam verslui išvysti pasaulį.

  1. Savarankiškai pasidarykite savianalizę – asmeninių savybių inventorizaciją. Ne kiekvienas jaunasis būsimasis verslininkas – entuziastas turi viską ko reikia verslo pradžiai. Ir tai nereiškia, kad Jūsų verslo idėja nėra puiki. Tai tiesiog reiškia, kad Jūs galite neturėti tam tikrų asmenybės bruožų reikalingų pradedant savo nuosavą verslą, nes verslo steigimas reikalauja ne tik geros idėjos ir užsidegimo, bet ir tam tikrų žinių. Prieš investuodami savo laiką ar kitus resursus, įvertinkite save ir pagalvokite ar turite verslininkams būdingų bruožų. Ar esate motyvuotas, gebantis prisitaikyti ir pasitikintis savimi? Ar esate lankstus?
  2. Išplėtokite savo idėją. Tik nepradėkite verslo tik dėl to, kad kažkas dabar madinga ir labai „ant bangos“, o Jūs manote, kad komercializavę tai uždirbsite pinigų. Plėtokite savo verslo koncepciją ieškodami sąsajų tarp savo aistros, pomėgio ir tarp to su kuo turite patirties. Iš to iš rutuliokite produktą ar paslaugą, kuris, tikite, jog galėtų pagerinti žmonių gyvenimus. Prisiminkite ar kada galvojote, kad kažko šiais laikais pasigendate arba kažko trūksta, galbūt kažką reiktų patobulinti. Gaudykite savo mintis, kurios kažką kritikuoja arba generuoja. Tos mintys gali virsti puikia verslo idėja.
  3. Išmėginkite galimybes ir tikimybes. Kai Jūsų verslo idėja jau nusistovės, mėginkite išsiaiškinti, kaip tą idėją galėtumėte realizuoti. Ar jūsų sugalvotas produktas ar paslauga yra kažkas tokio ko žmonės norėtų ar jiems to reikėtų? Ar galite iš to uždirbti? Ar gaminys veiktų realybėje?

Štai Jums ir pirmieji trys patarimai, kurie padės žengti pirmuosius žingsnius, kad verslo steigimas būtų sėkmingas. Sakoma, kad gera pradžia tai jau pusė darbo. Todėl nepatingėkite ir startuokite taip gerai pasiruošę kaip tik galite tuo metu. Reikia profesionalų patarimo? Kreipkitės į įmonių steigimo specialistus UAB „Finansų biuras”

 

UAB steigimas

UAB steigimas – populiarus ir paprastas procesas

UAB steigimasJeigu turite gerą verslo idėją bei svajojate įkurti nuosavą verslą ir dirbti sau, tokiu atveju reikėtų pradėti nuo įmonės įkūrimo ir tinkamai sutvarkyti visus formalumus, kad vėliau nekiltų kokių nors nereikalingų problemų. Lietuvoje veikia skirtingų teisinių formų įmonės, tai uždarosios akcinės bendrovės arba trumpiau UAB, akcinės bendrovės arba AB, individualios įmonės, viešosios įstaigos, mažosios bendrijos ir kt. Tačiau pastaruoju metu, steigiant įmones, dažniausiai pasirenkama UAB – tai populiariausia įmonių forma Lietuvoje.

Kodėl taip yra? Pirmiausia, UAB – tai ribotos atsakomybės įmonė, tai reiškia, kad už įmonės prievoles atsakoma tik įmonės turtu, o asmeninis steigėjų turtas yra apsaugotas. Antras privalumas – tai, kad UAB gali leisti naujas akcijas ir jomis prekiauti. Taip yra pritraukiamos papildomos lėšos ir padidinamas įmonės turtas. Trečias naudingas dalykas, kad UAB akcininkai savo akcijas gali parduoti, padovanoti ar kitu būdu perleisti kitiems asmenims, pavyzdžiui, perduoti turimas akcijas savo paveldėtojams kaip palikimą. Be to, uždarajai akcinei bendrovei yra nustatytos tam tikros mokesčių lengvatos. Pavyzdžiui, kai bendrovėje įdarbinta 10 arba mažiau asmenų ir per mokestinį laikotarpį jos pajamos siekia 300 000 eurų arba mažiau, įmonė turi mokėti 5 % pelno mokestį, o ne standartinį – 15 %.

UAB steigimas tikrai nėra sunkiai įveikiamas procesas. Tai atlikti galite tiesiog internetu, tai yra neišeidami iš namų – paprasčiausiai sėdėdami prie savo kompiuterio. Tik pirmiausia turėtumėte pasirūpinti mobiliuoju elektroniniu parašu. O tada, norėdami įsteigti UAB, turite prisijungti prie Registrų centro svetainės ir čia sekdami atitinkamas nuorodas, rezervuoti savo įmonės pavadinimą. Tada užpildykite prašymą dėl įmonės įregistravimo. Pateikiamame prašyme turite nurodyti UAB steigėją ir pavadinimą, įmonės buveinės adresą, kokia veikla numatote užsiimti, taip pat kitus reikiamus duomenis. Toliau pildomas prašymas atidaryti kaupiamąją sąskaitą. Vėliau bankas jums atsiųs atitinkamą sutartį, kurią turėsite pasirašyti. Tai atlikus, į kaupiamąją sąskaitą reikės pervesti UAB įstatinio kapitalo sumą. Įmonės registravimas baigiamas Registrų centro svetainėje sumokėjus už suteiktas paslaugas. Visa tai atlikus, Registrų centras patikrins įmonės dokumentus bei pateiktus duomenis. Kai jie bus patvirtinti – jūsų įmonė bus įsteigta.

 

Ost Express

Įmonių steigimas – kam tai patikėti?

Ost ExpressJeigu planuojate steigti įmonę, turėtumėte pasidomėti apie šią procedūrą. Tai yra iš tiesų varginantis procesas, o jeigu norite, kad jis būtų įveiktas greitai, be nervų ir be įvairių trikdžių, Jums gali prireikti įvairių žinių. To galite ir paklausti žmonių, kurie jau taip darė. Turbūt ne kartą esate girdėję, kad šį procesą Jums įveikti gali padėti įvairios įmonės. Taip, tačiau jie tai padaro už Jus, o ne ‚,Jums padeda‘‘, kaip minėjome, tačiau čia nauda jau yra kliento pusėje. Viena tokių įmonių – ,, Ost Express ‘‘. Ši įmonė teikia labai daug įvairių paslaugų verslui, o ypač tam verslui, kuris neturi nuolatinių tam tikros srities specialistų, o kaip žinote, norint sklandžios įmonės veiklos, jų reikia, kadangi viskas, pradedant buhalterine apskaita, o baigiant tvarkingu įmonės vardu internete turi būti atlikta žmogaus, kuris išsimano savo darbo srityje, tačiau yra daug įmonių, kurioms to daryti neapsimoka – jų pajamos nėra tokios didelės, kada galėtų samdyti asmeninį IT specialistą, ar kreiptųsi į buhalterę. Įmonių steigimas – paprastai skambantis, tačiau įvairių niuansų turintis procesas, o šį procesą už Jus gali atlikti ,, Ost Express ‘‘.

Įmonės – labai įvairiems tikslams įkuriamas verslas, kadangi vieni žmonės kuria įmonės tam, kada galėtų dirbti internete, pardavinėti įvairius daiktus, kurie nėra brangūs, o pajamos yra tikrai mažos, tačiau norint, kad jos didėtų, reikia įdėti darbo, pirmiausia internete, kadangi turbūt žinote, kad internete, o ypač socialiniuose tinkluose reklama šiuo metu muša visus populiarumo rekordus, todėl jeigu pats neturite tam tikrų IT žinių, šiuo atveju Jums tikrai gali pasitarnauti IT specialistas. Uab ,, Ost Express ‘‘ Jums gali pasiūlyti įvairių, šios srities kvalifikuotų darbuotojų, kurie suteiks naudingos informacijos, padės Jums apsispręsti įvairiuose IT sprendimuose, atliks visą internetinę optimizaciją už Jus, kuri Jums turėtų atnešti didesnį klientų srautą, o kuo didesnis klientų srautas – tuo didesnis įmonės pelnas. Iš šių sudedamųjų dalių susideda verslas.

Įmonių valdymas – viena iš sudėtingiausių sudedamųjų dalių. Kaip jau minėjome, verslas nėra lengvas dalykas, tačiau įkūrus verslą, nepamirškite, kad jį teks ir valdyti, todėl pagalvokite apie tai, kaip Jūs tai darysite. Ar turite kažkokios patirties dirbant kolektyve? Savaime aišku, kad tai negalioja asmenims, kurie kuria įmonę, o joje beveik nėra dirbančių žmonių, o jeigu ir yra, tai dažniausiai būna fiktyvūs asmenys, nors ir kaip tai prieštarauja mūsų įstatymams.

Ir įmonių steigimas, ir įmonių valdymas yra sunkūs procesai, tačiau antrasis yra labiau svarbus, kadangi nuo jo priklauso kiekvienas tolimesnis Jūsų etapas, tačiau norint, kad abu procesai vyktų sklandžiai, Jums derėtų į pagalbą pasitelkti šios srities specialistų. Uab ,, Ost Express ‘‘ Jums gali pasiūlyti įvairaus tipo paslaugų verslui.