Articles Tagged with nestandartinių baldų gamyba

nestandartinių baldų gamyba

Nestandartinių baldų gamyba: ieškant išskirtinumo

nestandartinių baldų gamybaKuriant savo namus, dažniausiai norisi kažkuo išsiskirti, sukurti interjerą tokį, kuris atspindėtų Jūsų asmenybę ir nebūtų niekur kitur matytas. Natūralu, juk namai yra Jūsų tvirtovė ir čia galite atskleisti savo emocijas. Todėl Lietuvoje populiarėja nestandartinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus. Manėte, kad nestandartiniai baldai – tai itin brangus pirkinys? Tikrai ne. Tokiu užsakymu galite pasinaudoti ir Jūs, jeigu jau žinote, kokią viziją norėtumėte išpildyti savo namuose.

Nuo ko prasideda nestandartinių baldų gamyba?

Labai svarbu prieš užsakant nestandartinius baldus, susikurti viziją, kaip norite, kad baldai atrodytų. Kartais baldų gamintojams tenka kaip reikiant paplušėti, kol su klientais išsiaiškina, kokia gi iš tiesų buvo ta vizija, sklandanti kliento galvoje. Todėl geriausiai apie viską pagalvoti iš anksto. Pavyzdžiui, jei Jus domina išskirtiniai baldai virtuvėje, pagalvokite, kokių baldų norėsite ir kiek užsakyti. Virtuvėje sukursite išskirtinį interjerą pasirinkę nestandartinio dydžio ar formos valgomąjį stalą, taip pat eskperimentuodami su ryškiomis ir netikėtomis spalvomis bei jų deriniais ar pasirinkę virtuvės dekorui išskirtinius elementus. Visa tai reikėtų apgalvoti iš anksto ir jau suplanavus, kokių baldų ieškosite, keliauti pas specialistą.

Ką reikėtų žinoti, atliekant užsakymą?

Kai užsakoma nestandartinių baldų gamyba, tai reiškia, jog Jūs galite rinktis ne tik neįprastos formos ar spalvos baldus, bet ir medžiagas, iš kurių baldai gaminami. Tai reiškia, jog kuriant projektą, dizaineris pasiteiraus, kokiomis medžiagomis norėsite padengt baldus, iš ko juos gaminti, kaip apipavidalinti. Tai labai svarbi dalis, nuo kurios priklauso ir baldų išvaizda, ir jų tarnavimo laikas. Geriausiai būtų dėl to pasikonsultuoti su specialistais, kad žinotumėte, kokia mediena tinka vieniems ar kitiems baldams, kada geriausiai rinktis stiklo dekoracijas, kokį metalą naudoti gamyboje. Visa tai užtikrins, jog Jūsų nestandartiniai baldai bus ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs.

Ar įmanoma nestandartinių baldų gamyba užsiimti namuose?

Žinoma, kad taip. Nestandartinių baldų gamyba visai neturi būti atliekama tik pas baldų gamintoją. Jeigu namuose turite gerai tarnaujančius baldus, bet vis tiek ieškote kažko naujo, kodėl nepasitelkus fantazijos į pagalbą? Namuose galite sukurti visiškai naują interjerą patys padailinę jau turimus baldus. Tam yra įvairiausių priemonių. Galite tiesiog naujai ir netradiciškai perdažyti baldus, piešti ant jų, pasendinti tam tikras dalis, išraižyti ar kitaip papuošti savo rankomis. Tai nebus naujas baldas, tačiau jis tikrai taps originaliu ir išskirtiniu Jūsų namuose. O juk visuomet malonu džiaugtis tuo, prie ko patys prisidedame.