Articles Tagged with parduodami butai Vilniuje

parduodami butai Vilniuje

Kaip išsirinkti būstą ir kuo skiriasi parduodami butai Vilniuje?

parduodami butai VilniujeNuosavo būsto paieška reikalauja daug laiko ir pastangų. Nekilnojamojo turto ekspertai primena – nors parduodami butai Vilniuje žavi itin didele pasiūla, išsirinkti visus lūkesčius atitinkančius namus nėra taip lengva. Be to, pirkėjų poreikiai skiriasi, priklausomai nuo jų amžiaus, socialinės padėties, finansinių galimybių ir kitų aspektų. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad nuosavo būsto ieško vis daugiau jaunų žmonių.

Lietuvoje nuomojamas būstas praktiškai visuomet suvokiamas kaip itin laikinas sprendimas ar tarpinė stotelė link nuosavų namų. Nekilnojamojo turto analitikai teigia, kad didžiojoje Europos dalyje stebimas priešingas reiškinys – jauni žmonės noriai nuomojasi butus ir apie nuosavą nekilnojamąjį turtą praktiškai negalvoja. Kardinaliai priešinga mūsų šalies situacija ir nuolatos augantis nuosavo būsto poreikis formuoja kitokias nekilnojamojo turto rinkos sąlygas – šiandien pirkėjai gali rinktis iš itin plačios butų pasiūlos. Svarbiausia – racionaliai įvertinti savo galimybes ir susidėlioti aiškius paieškos kriterijus.

Parduodami butai Vilniuje skiriasi savo kvadratūra, išplanavimu ir dizaino sprendimais. Jaunos šeimos, neturinčios ir artimiausiu metu neplanuojančios turėti vaikų, didžiausią dėmesį skiria erdvesniam dviejų kambarių butui. Šeimos su mažamečiais vaikais paprastai ieško didesnių – 3 ar 4 kambarių – butų. Vieno kambario butai sąlyginai nėra populiarus sprendimas, tačiau tokius būstus renkasi jauni ir vieniši žmonės, studentai. Be to, vieno kambario butai neretai perkami kaip investicinis būstas, kuris ateityje yra nuomojamas.

Ieškodami svajonių namų, nepamirškite, kad parduodami butai Vilniuje skiriasi ne tik vidiniais aspektais, bet ir gyvenamąja aplinka, todėl svarbu nuspręsti, kuriame rajone norite gyventi. Vienas geidžiamiausių mikrorajonų– sostinės senamiestis. Čia parduodami brangiausi butai mieste. Vis dėlto, nors centrinės Vilniaus gatvės žavi jaunus ir aktyvius pirkėjus, daugelis vyresnio amžiaus žmonių ir jaunos šeimos renkasi kiek tolėliau nuo miesto centro esančius būstus. Tarp populiariausių rajonų išlieka Žvėrynas, Šeškinė, Pilaitė, Šiaurės miestelis, kurie užtikrina puikų susisiekimą su visais miesto objektais, žavi šalia žaliuojančiais parkais ir saugia gyvenamąja aplinka.

Dar vienas sprendimas, kurį turi priimti visi pirkėjai – nuspręsti, kelintų metų statybos daugiabučiai juos domina. Tiek naujos, tiek senos statybos butai turi savų privalumų ir trūkumų. Nekilnojamojo turto ekspertai primena, kad vertinant ekonomiškumą ir investicinę naudą, kur kas populiaresnis sprendimas – naujos statybos daugiabučiai. Be to, pastarieji yra palankiau vertinami ir paskolas suteikiančių bankų. Siekdami priimti racionaliausią sprendimą, dėl kurio neteks gailėtis ateityje, turėtumėte pasitarti su nekilnojamojo turto brokeriais ir finansų analitikais.

nauji butai Vilniuje

Naujos statybos butas – investicija į ateitį

nauji butai VilniujeKiekvienas gyvenime anksčiau ar vėliau pradedame galvoti apie savo svajonių namų kūrimą ir kuo anksčiau finansai tai leidžia padaryti, tuo optimistiškesnės mintys susijusios su jaukiu namų židinio kūrimu mus aplanko. Nauji butai Vilniuje yra patrauklus sprendimas asmenims, kurie savo gyvenimą planuoja Lietuvos sostinėje. Žinoma, kiekvienas gyventojas žino, kad gyvenimas Vilniuje kainuoja bene brangiausiai, tad ir nekilnojamojo turto kainos atitinkamai čia yra didžiausios; ypač kuomet kalbame apie naujos statybos butų kompleksus. Neabejotinai, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą ir, jei skaičiuojate savo pinigus siekdami įvertinti, kiek galite investuoti į butą, patrauklesnė yra kiek didesnė vienkartinė investicija, kuri jums gali atnešti visiškai naujos statybos butą, o ne mažesnę, kuri suteikia galimybę įsigyti senos statybos, dažniausiai dar sovietiniais laikais statytą nekilnojamąjį turtą.

Kodėl kad ir brangesni, tačiau naujos statybos butai yra geresnis pasirinkimas?

Žinoma, pirmiausia reikia atsižvelgti į kainą. Jei manote, kad pirkdami seną butą sutaupysite, tai labai klystate. Senos statybos nekilnojamasis turtas reikalauja bendrai sudėjus kur kas daugiau išlaidų nei kad iškart įsigijus neseniai pastatytą gyvenamą būstą. Nauji butai Vilniuje reikalauja tik vienos investicijos, o senos statybos – reguliariai iki gyvenimo pabaigos.

  • Nauji butai Vilniuje nereikalauja jokių papildomų investicijų siekiant atnaujinti būklę. Štai senos statybos butuose ne tik kad reikia keisti baldus, tačiau taip pat daryti ir kapitalinį statinio remontą.
  • Senos statybos butuose šildymo sąskaitos būna net kelis kartus didesnės nei neseniai pastatytuose butuose. Nauji butai Vilniuje tikrai negąsdins savo sąskaitomis žiemos metu, o tuo pačiu ir suteiks galimybę gyventi šiltai net ir tada, kai už lango siaučia pūga.
  • Dažniausiai naujos statybos butuose taip pat būna ir daug mažesnės bendros komunalinės išlaidos, kurias tenka mokėti kiekvieną mėnesį.

Matyti, jog kainos aspektu nauji butai Vilniuje tikrai patrauklus pasirinkimas.

Kaimynai – vienas iš svarbiausių aplinkos veiksnių

Senos statybos butuose dažniausiai gyvena ištisos kartos, kurios puikiai pažįsta vienos kitas ir nenoriai į savo bendruomenę priima naujus žmones. Daugelis tvirtina, jog jei tik iškyla kokios nors problemos, pirmiausia būna kaltinami naujakuriai. Nauji butai Vilniuje dažniausiai pasirenkami jaunų šeimų, kurios po truputį kuria savo gyvenimą. Taigi, draugiška kaimynystė ir naujų draugų atradimas yra labai realūs.

Norite renovuoti? Liksite vienas…

Daugelis asmenų tikisi, kad senos statybos namas bus atrenovuotas su laiku gyvenant jame. Deja, dažniausiai renovacija reikalauja gana nemažų investicijų, o kaimynai ne visada sutinka su tokio pobūdžio paslaugos reikalingumu. Taip pro laiptinės sienas švilpaujantis vėjas gali tapti jūsų gyvenimo dalimi, su kuria taip niekada ir neteks atsisveikinti.

Matyti, jog nauji butai Vilniuje turi kur kas daugiau pliusų, kurie dažniausiai ir nulemia šio varianto pasirinkimą. Jei asmeninės santaupos nėra pakankamos, geriau jau ilgiau pataupykite arba pasinaudokite būsto kredito galimybėmis. Šiuolaikinės kreditavimo sąlygos suteikia galimybę už nekilnojamąjį turtą mokėti jums patogiu grafiku ir laikotarpiu. Taip po truputį investuodami į savo butą ateityje galėsite džiaugtis kokybiškais ir naujais namais, kurie taip pat bus ir puiki investicija.