parduodami butai Vilniuje

Kaip išsirinkti būstą ir kuo skiriasi parduodami butai Vilniuje?

parduodami butai VilniujeNuosavo būsto paieška reikalauja daug laiko ir pastangų. Nekilnojamojo turto ekspertai primena – nors parduodami butai Vilniuje žavi itin didele pasiūla, išsirinkti visus lūkesčius atitinkančius namus nėra taip lengva. Be to, pirkėjų poreikiai skiriasi, priklausomai nuo jų amžiaus, socialinės padėties, finansinių galimybių ir kitų aspektų. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad nuosavo būsto ieško vis daugiau jaunų žmonių.

Lietuvoje nuomojamas būstas praktiškai visuomet suvokiamas kaip itin laikinas sprendimas ar tarpinė stotelė link nuosavų namų. Nekilnojamojo turto analitikai teigia, kad didžiojoje Europos dalyje stebimas priešingas reiškinys – jauni žmonės noriai nuomojasi butus ir apie nuosavą nekilnojamąjį turtą praktiškai negalvoja. Kardinaliai priešinga mūsų šalies situacija ir nuolatos augantis nuosavo būsto poreikis formuoja kitokias nekilnojamojo turto rinkos sąlygas – šiandien pirkėjai gali rinktis iš itin plačios butų pasiūlos. Svarbiausia – racionaliai įvertinti savo galimybes ir susidėlioti aiškius paieškos kriterijus.

Parduodami butai Vilniuje skiriasi savo kvadratūra, išplanavimu ir dizaino sprendimais. Jaunos šeimos, neturinčios ir artimiausiu metu neplanuojančios turėti vaikų, didžiausią dėmesį skiria erdvesniam dviejų kambarių butui. Šeimos su mažamečiais vaikais paprastai ieško didesnių – 3 ar 4 kambarių – butų. Vieno kambario butai sąlyginai nėra populiarus sprendimas, tačiau tokius būstus renkasi jauni ir vieniši žmonės, studentai. Be to, vieno kambario butai neretai perkami kaip investicinis būstas, kuris ateityje yra nuomojamas.

Ieškodami svajonių namų, nepamirškite, kad parduodami butai Vilniuje skiriasi ne tik vidiniais aspektais, bet ir gyvenamąja aplinka, todėl svarbu nuspręsti, kuriame rajone norite gyventi. Vienas geidžiamiausių mikrorajonų– sostinės senamiestis. Čia parduodami brangiausi butai mieste. Vis dėlto, nors centrinės Vilniaus gatvės žavi jaunus ir aktyvius pirkėjus, daugelis vyresnio amžiaus žmonių ir jaunos šeimos renkasi kiek tolėliau nuo miesto centro esančius būstus. Tarp populiariausių rajonų išlieka Žvėrynas, Šeškinė, Pilaitė, Šiaurės miestelis, kurie užtikrina puikų susisiekimą su visais miesto objektais, žavi šalia žaliuojančiais parkais ir saugia gyvenamąja aplinka.

Dar vienas sprendimas, kurį turi priimti visi pirkėjai – nuspręsti, kelintų metų statybos daugiabučiai juos domina. Tiek naujos, tiek senos statybos butai turi savų privalumų ir trūkumų. Nekilnojamojo turto ekspertai primena, kad vertinant ekonomiškumą ir investicinę naudą, kur kas populiaresnis sprendimas – naujos statybos daugiabučiai. Be to, pastarieji yra palankiau vertinami ir paskolas suteikiančių bankų. Siekdami priimti racionaliausią sprendimą, dėl kurio neteks gailėtis ateityje, turėtumėte pasitarti su nekilnojamojo turto brokeriais ir finansų analitikais.

No Comments

Post a Comment