Articles Tagged with šaldytuvai

Kaip išsirinkti šaldytuvą?

saldytuvaiŠaldytuvai – tai buitinės technikos prietaisai, kurių duris varstome dažniau nei bet kurias kitas. Todėl labai svarbu, kad namuose turėtume tinkamo dydžio, dizaino ir funkcionalumo šaldytuvus, kurie tarnaus kaip įmanoma ilgiau. Be to, nuo šaldytuvo kokybės priklauso ir mūsų maisto produktų būklė bei maistingumas, tad jokiu būdu nemanykite, kad norint įsigyti naują šaldytuvą, pakaks nueiti į pirmąją buitinių prekių parduotuvę ir besti pirštu į akiai patraukliausią prietaisą. Kaip išsirinkti šaldytuvą?

Šaldytuvai ir jų tipai

Paprastai išskiriami dviejų tipų šaldytuvai: pastatomi ir įmontuojami. Jei gyvenate nuomojame bute arba mažesnėse erdvėse, geriau rinktis laisvai pastatomą šaldytuvą. Jie yra talpesni ir užima mažiau vietos, nes šio tipo šaldytuvams nereikia didesnio korpuso, leisiančio cirkuliuoti orui. Įmontuojami šaldytuvai populiaresni namuose, kur svetainė sujungta su virtuve: juos galima integruoti į baldus, todėl šaldytuvas neišsiskirs iš bendro interjero konteksto ir atrodys tarsi virtuvinio baldų komplekto dalis.

Talpa ir dydis

Antras dalykas, kurį privalote įvertinti, jei renkatės naują šaldytuvą – jo talpa ir dydis. Paprastai šaldytuvai būna nuo 45 iki 600 litrų naudingojo tūrio, esant poreikiui galima įsigyti ir milžiniškų 800 l gigantų. Tačiau turėkite omenyje, kad kuo didesnė talpa, tuo didesnis šaldytuvo dydis, tad jei jūsų virtuvė yra nedidelė ir ieškote į kampą tilpsiančio kompaktiško šaldytuvo, nevertėtų rinktis paties aukščiausio ir talpiausio gaminio.

Mitybos įpročiai

Jei norite, kad šaldytuvas pasitarnautų kaip įmanoma patogiau ir praktiškiau, įvertinkite savo mitybos įpročius: kaip dažnai gaminate, ar kaupiate maistą, ar naudojate daug šaldytų produktų ir pan. Nedideli šaldytuvai su vienomis durelėmis ir 2 stalčių šaldymo kamera labiau tiks žmonėms, kurie retai būna namuose ir nemėgsta gaminti maisto. Jei turite didelę šeimą arba esate maisto ruošos entuziastai, neapsieisite be erdvaus, dviejų durelių šaldytuvo su daug įvairių skyrių bei stalčių. Pasitaiko ir žmonių, kurie kaupia šaldytą maistą. Jiems aktualiausi šaldytuvai su erdviomis, gerai šaldančiomis šaldymo kameromis, todėl neretai pasirenkami šaldytuvai, kuriuose šios kameros užima daugiau nei pusę erdvės.

 

Šaldytuvai: ką reikia žinoti apie jų pasirinkimą ir priežiūrą?

saldytuvai

Šaldytuvai – tikri virtuvės karaliai, be kurių savo gyvenimo neįsivaizduotų daugelis žmonių. Jų duris varstome kur kas dažniau nei bet kokių kitų buities prietaisų, o norėdami įsigyti naują šaldytuvą ar tiesiog pakeisti seną, renkamės itin atidžiai. Visgi norint turėti ilgaamžį ir kokybišką prietaisą, svarbu ne tik teisingas pasirinkimas, bet ir tinkama jo priežiūra. Ką būtina žinoti apie šaldytuvus ir jų priežiūrą?

Į ką atkreipti dėmesį perkant šaldytuvą?

Pirmas dalykas, kurį turite apgalvoti rinkdamiesi šaldytuvą – jo tipas. Paprastai šaldytuvai gali būti dviejų rūšių: laisvai pastatomi ir įmontuojami. Pastatomi šaldytuvai labiau tinka nedidelėms erdvėms, nes yra talpūs ir užima mažai vietos. Įmontuojami šaldytuvai be galo patogūs namuose, kur dominuoja visos virtuvės dizainas – juos galima integruoti į baldus ir sudaryti vientisą interjerą.

Taip pat svarbu atsižvelgti ir į jo dydį. Nebūtina rinktis šaldytuvo, kuris užimtų didžiąją dalį virtuvės, jeigu nemėgstate gaminti ar daug keliaujate ir retai būnate namuose. Na, o jei auginate vaikus ar esate tikri maisto ruošos entuziastai, verčiau iškart įsigykite didesnių gabaritų šaldymo įrenginį.

Norintiems sutaupyti vertėtų pagalvoti ir apie šaldytuvo energinę klasę. A+, A++ ar A+++ klasės šaldytuvai gali padėti sunaudoti mažiau energijos išteklių, tad investicijos per keletą metų atsipirks ir su kaupu.

Šaldytuvo priežiūra

Dažnai žmonių daroma klaida – noras, kad šaldytuvai veiktų nepriekaištingai į tai neįdedant pastangų. Deja, vien nusipirkti šaldytuvą nepakanka – jį reikia nuolat prižiūrėti. Tai atlikti labai paprasta, tereikia atsiminti keletą pagrindinių taisyklių. Į šaldytuvą niekuomet nedėkite karšto arba šilto maisto, nes dėl jų skleidžiamų garų apšerkšnija garintuvas. Nevarstykite jo durų be reikalo – dėl patenkančios šilumos iš lauko šaldytuve pradeda kauptis ledas, o į maistą gali patekti daugiau bakterijų. Ir nepamirškite, kad šaldytuvai turi būti periodiškai atitirpinami juos išjungiant. Jei norite tai daryti kaip įmanoma rečiau, galite įsigyti šaldytuvą su automatiniu atitirpinimu. Tik turėkite omenyje, kad pastarieji sunaudoja daugiau elektros energijos.

Jei ieškote šaldytuvo ir jums įdomu, kur rasti geriausius pasiūlymus, pasinaudokite Kainos.lt svetaine, siūlančia kainų palyginimo skirtingose prekybos vietose paslaugas.

Thermo King

Thermo King produktai – paprastesnis važiavimas auto

Thermo KingTiek šildymo, tiek šaldymo sistema auto transporto priemonėse yra labai svarbus aspektas galintis užtikrinti, kad kelionės metu jusite tik malonius pojūčius. Thermo King – profesionalius ventiliacijos produktus teikianti kompanija, kuri garantuoja, kad gautas produktas nebus labai brangus, tuo pačiu ilgai tarnaus ir suteiks tik pačias kokybiškiausias paslaugas. Thermo King kompanija teikia vėsinimo bei šildymo sistemas auto transporto priemonėse, kurios skirtos pagerinti keliavimo kokybę bet kokiu oru.

Rekomenduojame pasinaudoti būtent Thermo King kompanijos teikiamomis paslaugomis, kadangi:

  1. Ventiliacijos sistemos yra pačiomis patraukliausiomis kainomis.
  2. Užtikrinama, kad produktas bus ilgaamžis ir net ilgai naudojamas nekeis savo funkcionalumo.
  3. Tuo pačiu verta įvertinti ir tą faktą, kad Thermo King kompanijos daiktai gauna garantiją, kuri tarsi patvirtina, kad pavyks gauti pačio aukščiausio lygmens prietaisus.
  4. Pirkdami internetu jūs ne tik galėsite sutaupyti, tačiau tuo pačiu pasirinkti ir iš kur kas daugiau skirtingų variantų.
  5. Jeigu pirksite internetu – produktas bus pristatytas iki pat Jūsų namų durų.

Keliavimas transporto priemone kardinaliai skirtingo klimato keliu gali sukelti labai daug nepatogumų, tad rekomenduojame pirmiausia įsigyti ventiliavimo sistemą, kuri gali užtikrinti kur kas komfortabilesnį keliavimo.

Thermo King – tai visame pasaulyje puikiai patįstamas vardas, kurį pripažįsta vis daugiau šalių gyventojai. Lietuvoje šios kompanijos padalinys sėkmingai veikia jau beveik dešimtmetį ir turi nuoširdžiai produktu susidomėjusių klientų ratą. Svarbiausia, kad yra poreikis, o greta su tuo galima džiaugtis ir teikiamais pasirinkimais.

Produktus visada geriausia yra pirkti internetu, kadangi:

  • Ten esanti produkcija yra mažesnėmis kainomis.
  • Galima pasirinkti iš daugiau variantų.
  • Tuo pačiu nereikia galvoti apie pristatymą, nes viskas už jus bus padaryta.
  • Galiausiai, pirkti internetu visada yra kur kas patogiau.

Jeigu ieškote patogaus būdo keliauti automobiliu – rekomenduojam įsirengti ventiliavimo sistemas. Tegul tiek karštos vasaros dienos, tiek šalti vakarai nebūna problema.