Articles Tagged with šviestuvai

stalinės lempos

Net ir stalinės lempos turėtų būti perkamos atsižvelgiant į kokybę

Šiuo metu jums reikia tik paprastos stalinės lempos? O gal ieškote kelių? Be abejo, kad mažesnes kainas jums dabar pasiūlytų specialios internetinės parduotuvės. Nors stalinių lempų pasirinkimas dažniausiai yra vienodas, vis tiek reikėtų atsižvelgti į kokybę. Kokybiškos stalinės lempos gali tarnauti ilgą laiką, o jeigu jas perkate kiek didesniais kiekiais verslo tikslais ar kažkokiai veiklai, tuomet jau reikėtų kiek atsargiau dairytis į pasiūlymus. Paprastos stalinės lempos gali kainuoti vos kelis eurus, tačiau jų kainos priklauso nuo daugelio kriterijų. Jeigu norite sutaupyt pinigų, tuomet visos stalinės lempos turėtų būti perkamos iš specialių internetinių parduotuvių, kurios užsiima būtent apšvietimo sistemų bei šviestuvų prekyba.

Ieškodami paprastos stalinės lempos, atsižvelkite į jos veikimo principą. Matote, yra standartinių, kurios naudoja įprastas lemputes. Yra tokių, kurios veikia su LED diodais. Trumpai tariant, pastarosios stalinės lempos yra brangesnės, tačiau kalbant apie taupumą, jos tarnaus kone amžinai. Net ir perdegus LED diodui, tokiose lempose juos galima pakeisti itin paprastai. Tuo labiau – LED diodai kainuoja viso labo centus, tad tai jums padėtų sutaupyti pinigų. Be abejo, reikėtų paminėti, kad tos stalinės lempos, kurios veikia su LED technologija, sukuria daug kokybiškesnį apšvietimą. Tai yra itin svarbu darbui – tokios lempos mažiau kenks regėjimui. Tai aktualu turėtų būti ypač tiems, kurie šias lempas perka vaikams.

Internetu stalines lempas galite įsigyti paprastai. Kaip ir kiekvienoje internetinėje parduotuvėje – pateikiate užsakymą pasirinkę norimas prekes. Jas sudedate į krepšelį, nurodote pristatymo informaciją ir galiausiai apmokate sąskaitą. Jums liks tik sulaukti siuntos ir viskas. Reikėtų žinoti, kad kiekvienoje el. parduotuvėje pristatymo sąlygos yra skirtingos, todėl turėkite galvoje, kad vienos el. parduotuvės jūsų užsakytas lempas gali pristatyti per porą dienų, o kitos gali trukti ir savaitę ar dar ilgiau.

Užsakant stalines lempas ar bet kokius kitus šviestuvus reikėtų atsižvelgti ne tik į esamas kainas, bet ir garantinį aptarnavimą. Jeigu viską perkate iš neaiškių asmenų, tuomet nesitikėkite, kad jie grąžins pinigus, jeigu gausite pažeistą siuntą.

sieniniai šviestuvai

Sieniniai šviestuvai: kas atrodys geriausiai ant jūsų sienos?

sieniniai šviestuvaiSieniniai šviestuvai – tai puikus galutinis akcentas, galintis kambariui suteikti išbaigtumo. Nesvarbu, ar įrenginėjate naują būstą, ar tiesiog sumanėte atnaujinti esamų namų interjerą – tinkamai parinkti ir išdėlioti sieniniai šviestuvai gali visiškai pakeisti aplinką ir suteikti jai unikalumo, jaukumo, sterilumo. Jie apšvies tamsius kampelius ir išryškins kambario savybes, kurias paprastai „pasiglemžia“ šešėliai. Be to, ši interjero detalė gali būti naudojama ne tik kaip papildomas, bet ir kaip pagrindinis šviesos šaltinis, kuris pabrėš kabančias nuotraukas, paveikslus ar kitus meno kūrinius. Svarbiausia gerai apgalvoti, kokie jūsų poreikiai ir kas ant sienos atrodys geriausiai.

Įleidžiami šviestuvai

Įleidžiami ar kitaip dar vadinami nišiniai šviestuvai gali atnaujinti ir iš esmės pakeisti kambario įvaizdį. Dažniausiai pasirenkamos mažesnio galingumo lempos, kurios padeda sukurti itin jaukią, švelnumu ir lengvumu persismelkusią atmosferą. Tokie sieniniai šviestuvai labiausiai tinka miegamajame, tačiau yra ne ką mažiau naudingi ir kuriant valgomojo ar svetainės interjerą. Nors nišinis apšvietimas dažniausiai pasirenkamas kaip papildoma, dekoratyvinė šviesa, jis gali pasitarnauti ir iš šviesos šaltinio reikalaujant funkcionalumo. Gerai suprojektuoti, kokybiški įleidžiami sieniniai šviestuvai puikiai tiks ir erdvėse, kurioms reikalingas aiškus matomumas, pavyzdžiui, virtuvėje, vonioje ir pan.

Taškinis apšvietimas

Jei jums svarbesni ne puošybos elementai ar galimybė pakeisti interjerą, o konkretus tam tikrų objektų apšvietimas, suteikiantis aiškią ir skaidrią šviesą, derėtų pasirinkti taškinius sieninius šviestuvus. Dažniausiai jie yra nesunkiai reguliuojami, todėl pagal situaciją šviestuvus nukreipsite į norimą zoną. Toks praktiškas pasirinkimas idealiai tiks virtuvėje, ypač, jei ji pakankamai erdvi: juk sukiojantis prie puodų ir nuolat keičiant savo buvimo vietą itin pravartu turėti šviesos šaltinį, kurį galėsite reguliuoti pagal savo poreikius.

Veidrodiniai sieniniai šviestuvai

Veidrodiniai sieniniai šviestuvai patiks mėgstantiems šiuolaikišką interjero stilių bei funkcionalias detales. Žinoma, toks apšvietimas geriausiai tiks vonios kambaryje, kur norisi ryškaus, šešėlio nemetančio apšvietimo. Kadangi šie šviestuvai įmontuoti ne tik į sieną, bet ir į veidrodį, matysite itin realų ir tolygų savo atvaizdą veidrodyje.