Articles Tagged with automobilių nuoma

Autonuoma: kaip ieškoti?

autonuoma 

Autonuoma – vis sparčiau populiarėjanti paslauga, kuri reikalinga praktiškam miesto žmogui, turistui, verslininkui ar tiems, kurie nori išbandyti skirtingas transporto priemones. Suradus patikimą įmonę galite būti tikri, kad išnuomotas automobilis ne tik atrodys puikiai, bet ir veiks sklandžiai, o sąlygos jus tenkins 100 procentų. Visgi tikru galvos skausmu gali tapti norimos transporto priemonės paieška. Rinkoje veikia labai daug skirtingų įmonių, o laiko apžiūrėti jas visas – nedaug. Autonuoma: kaip paslaugos ieškoti internete?

Turbūt pirmas ir svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti, jei jus domina autonuoma, išsigryninti, kokio tipo transporto priemonės jums reikia. Aptarkime pagrindinius būdus.

Trumpalaikė nuoma. Trumpalaikė autonuoma dažniausiai aktuali turistams, kitame mieste besisvečiuojantiems žmonėms arba ieškantiems išskirtinės transporto priemonės šventei. Transporto priemonės yra nuomojamos keletui dienų, įprastomis sąlygomis. Jei ieškote trumpalaikės nuomos, geriau rinkitės didesnes įmones, kurios turi daugiau skirtingų transporto priemonių, antraip turėsite apsieiti su jums pasiūlytu modeliu, kuris ne visuomet pateisins lūkesčius.

Ilgalaikė automobilių nuoma. Tokia autonuoma labai reikalinga ilgesniam laikui grįžusiems emigrantams, įmonėms arba asmenims, kurie laikinai neturi jokio automobilio. Renkantis šį paslaugos tipą visuomet galite pasiderėti ir prašyti patrauklesnių sąlygų ar nuolaidos. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į draudimo tipą. Geriausia, jei nuo nelaimingų atsitikimų transporto priemonę apdrausite pilnai, antraip jums sukėlus avariją, negausite draudimo išmokų.

Black autonuoma. Juoda – bene populiariausia automobilių spalva, todėl rinkoje veikia bendrovės, kurios siūlo tik juodos spalvos transporto priemones. Tai ypač svarbu, kai nuomai reikalingas automobilis, kuriuo bus gabenami svarbūs asmenys arba transporto priemonės nuomojamos įvairiems renginiams.

Automobilių nuoma iš žmonių. Pasitaiko atvejų, kuomet automobilius nuomoja žmonės. Visgi vertėtų nepasitikėti kiekvienu automobilių nuoma „Skelbiu“ portale atsirandančiu skelbimu – čia gali būti nemažai sukčių ir aferistų.

Automobilių nuoma pagal lokaciją. Kai kuriems pagrindinis kriterijus autonuomai yra vieta. Tuomet internete galite suvesti jus dominančias raktines frazes, tokias kaip „automobilių nuoma Šiauliai“, „automobilių nuoma Panevėžyje“ ar „automobilių nuoma į užsienį“, o Google paieškos sistemos atrinks visas įmones, kurios teikia šias paslaugas.

Automobilių nuoma ir verslas Lietuvoje

auto nuoma KauneŽiema užsitęsė. Senesnių dyzelinių automobilių vairuotojams tai reiškia ne ką kita, o kaip dar kelias savaites šalčių ir sunkumų užvedant automobilius. Ne vienas yra užšalęs taip, kad padėti gali tik autoservise. O ten dabar eilės – kilometrinės. Ką daryti, kai važiuoti reikia? Automobilių nuoma – vienas iš pagrindinių išeičių. Rekomenduojame Autorent24.lt – nebrangų, bet kokybiškai dirbantį nuomos biurą.

Automobilių nuoma – smulkus verslas

Automobilių nuomos verslas yra gana nežinomas reiškinys. Priežastis paprasta – užsienio bendrovės ir jų atstovybės dalinasi didžiąją rinkos dalį, o likusią dalį dalinasi daug nedidelių lietuviškų įmonių. Taigi, lietuviškos automobilių nuomos bendrovės yra dažniausiai gana smulkios. Jų automobilių parkas yra palyginus nedidelis – 20-50 automobilių.

Kai kurios automobilių nuomos bendrovės turi siaurą specializaciją, pavyzdžiui, nuomoja tik senovinius automobilius, arba tik prabangius. Išlaikyti visų tipų automobilių parką dažnai yra gana rimtas iššūkis, todėl daugelis bendrovių dirba tradiciškai.

Klientai – verslo įmonės

Dauguma klientų yra verslo įmonės. Jos dažnai nuomoja automobilius savo darbuotojams, arba verslo svečiams iš užsienio. Su įmonėmis dirbti gana paprasta – pasirašoma bendradarbiavimo sutartis, vadybininkas dirba tiesiogiai su klientu, viskas oficialu ir aišku. Įmonės automobilių negadina specialiai, juos tausoja, todėl tai geri klientai. Maža to, jie dažniausiai vairuoja darbo metu, neišgėrę, todėl eismo įvykių pasitaiko mažai.

Įnoringiausia klientai – lietuviai, grįžę iš užsienio

Mūsų emigrantai, pasirodo, tampa įnoringiausiais klientais. Užsidirbę užsienyje pinigų jie grįžta į Lietuvą ir iš karto nuomojasi automobilį (neapsimoka laikyti nuosavo automobilio Lietuvoje, kai gyvenama užsienyje visą laiką). Jų reikalavimai kartais būna neadekvatūs, tačiau automobilių nuomotojai supranta, kad kai kurie automobiliai yra skirti asmenybės bruožams paryškinti, o ne tik „juodam darbui“ – vežioti keleivius ir krovinius. Dėl šios priežasties vis dažniau sulaukiama pageidavimų išsinuomoti BMW automobilius, kurie yra pakankamai brangūs (tiek automobiliai, tiek priežiūra).

Konkurentai  privatūs nuomotojai

Taip, su autonuomos verslu konkuruoja privatūs nuomotojai. Jiems pakanka verslo liudijimo, kad susimokėtų visus mokesčius ir tą darytų legaliai. Nors didžioji dauguma dirba nelegaliai, nes nuomoja tik kitiems privatiems asmenis, atsiskaito grynais. Tokių žmonių yra gana nemažai. Tai dažnai keliaujantys žmonės, kurie Lietuvoj būna kelis kartus per metus. Jų automobiliais pasirūpina kaimynai ar giminaičiai.

Kainų atžvilgiu tai tikrai pigiau, tačiau automobiliams nesuteikiamos jokios garantijos. Juk nesinorėtų išsinuomojus automobilį iš kokio Jono su juo nuvažiuoti tik keliolika kilometrų ir sugesti. Taip kelionė sugadinta…

Automobilių nuoma – gana dažnas verslas Lietuvoje, todėl reiktų pasidomėti, kas teikia kokybiškiausias paslaugas.

 

 

 

automobilių nuoma Panevėžyje

Automobilių nuoma Panevėžyje: pagrindai verslo sėkmei yra, tačiau būtinos asmeninės verslininkų pastangos

automobilių nuoma PanevėžyjeNusprendusieji pradėti teikti transporto nuomos paslaugos Panevėžyje – pasmerkti žlugimui? Tikrai ne! Pastarasis, lyginant su pagrindiniais šalies didmiesčiais Vilniumi ir Kauno, mažesnis ne tik plotu bei gyventojų skaičiumi, bet ir populiarumu užsienio turistų tarpe. Šiems Panevėžys dažniausiai tėra tarpinė stotelė, o ne pagrindinis kelionės tikslas. Tačiau tam tikros šio verslo ypatybės, o taip pat kiekvieno verslininko dedamos pastangos klientų poreikių patenkinimui, įtakoja, jog automobilių nuoma Panevėžyje gali atnešti pageidaujamą sėkmę bei pelną.

Transporto nuomos bendrovių klientai skirtingi savo poreikiais ir finansinėmis galimybės. Automobilį rezervuoti gali tiek turistas iš Vokietijos, prancūzas verslininkas ar tautietis darbininkas. Jų tikslas vienodas – išsinuomoti transporto priemonę tam tikram laikotarpiui. Itin skiriasi tik automobilio specifikacija – markė, gamybos metai, galingumas, salono erdvė ir panašiai. Pageidaujamo automobilio už priimtiną kainą paieška nesibaigia savo gyvenamo miesto teritorijoje, tad daug šansų turi ir automobilių nuoma Panevėžyje: svarbu, jog klientai turėtų iš ko rinktis. Šiandien populiaru nuomojamą autoparką pristatyti internetinėje svetaineje. Klientai, apžiūrėję nuotraukas bei išanalizavę pateiktą techninę informaciją, sprendimą, kuris automobilis jiems tinkamiausias, gali priimti tiesiog sėdėdami prie kompiuterio. Keli pelės mygtuko paspaudimai skiria ir nuo išsirinktos transporto priemonės rezervacijos. Būtent šios ypatybės lemia, jog automobilių nuomos verslas gali būti vystomas ir iš pažiūros ne itin strategiškai patogioje vietoje.

Konkurencija šioje veiklos srityje yra didelė, tad, siekiant pasiekti lyderiaujančias pozicijas, minėtais ypatumais pasikliauti neužtenka. Verslininkas turi gerai pagalvoti, kaip savo teikiamas paslaugas padaryti kuo patrauklesnes klientui. Pavyzdžiui, tikimybė, jog automobilių nuoma Panevėžyje pritrauks potencialaus kliento iš Vilniaus dėmesį padidėja, jei paslaugos teikėjas įsipareigoja pasirinktą transporto priemonę pristatyti į pageidaujamą vietą ir iš jos pasiimti. Aišku, idealu, jog tai nekainuotų papildomai. Priešingu atveju patrauklesnis gali būti vietinių auto nuomos bendrovių pasiūlymas – kam klientui papildomai sukti galvą dėl to, kuo gali pasirūpinti paslaugos teikėjas?

Automobilių nuoma Panevėžyje ar kitame mažesniame mieste gali sulaukti ne ką menkesnio populiarumo nei didmiestyje. Tačiau to noritys verslininkai turi įdėti nemažai pastangų siekiant savo paslaugų patrauklumo didinimo klientų tarpe.

 

 

 

 

automobilių supirkimas

Automobilių nuoma renkasi ne visus automobilius

automobilių nuomaPabandykite išsinuomoti Lexus, Audi Q7 visureigį, naujesnių metų Opel Zafira vienatūrį. Susidursite su sunkumais šių ir kitų markių bei modelių automobilių nuoma nėra labai populiari.

Peržiūrėjome ne vieną automobilių nuoma užsiimančių įmonių tinklalapį ir pamatėme įdomią tendenciją. Kai kurių modelių automobilių – deficitas.

Pradėkime nuo Opel. Jei Opel Corsa dar įmanoma rasti, tai Opel Insignia yra šiek tiek retesnis paukštis, nors jo tiesioginis konkurentas Volkswagen Passat tiesiog klesti. Opel Vectra taip pat sutinkama tose įmonėse, kur nuomojami senesni automobiliai. Populiariausia nuomotis Opel Astra automobilius. Tuo tarpu su naujesnių metų Opel Zafira vienatūriu – visiškai prastai. Galima rasti daugiau nei 10 metų senumo, tačiau tokių metų vargu, ar tolimoms kelionėms naudojamos Zafyros gali kažką sudominti kad ir labai žema kaina. Opel Meriva? Pamirškite! Priešinga situacija yra mikroautobusų nuomos rinkoje, kur Opel Vivaro yra vienas iš trijų populiariausių keleivinių mikroautobusų (šalia Renault Traffic ir Volkswagen Multivan).

Opel yra žinomas kaip gana asketiškas automobilis, kuriame nėra daug komfortą gerinančių funkcijų. Aišku, jį paprasta valdyti, tačiau kai kam tas paprastumas labai nepatinka. Vairuotojai dažnai turi savo prioritetus, todėl nuomojasi tik tam tikrus automobilius.

Pabandykite rasti Land Rover visureigį. Jis įspūdingas ir pabrėžia vairuotojo statusą, tačiau gana retas. Panaši situacija su Audi Q7 visureigiu. Tuo tarpu BMW X5 visureigiai ar Nissan Qashqai yra gana populiarūs.

Keista, bet miesto automobilių klasė labai kontraversiška. Mini Cooper ir Fiat 500 automobilių nuomojama tikrai nemažai. Taip pat ir Smart. Ford Focus taip pat populiaru, nors Ford Fiesta – jau sutinkama rečiau. O juk tai puikus miesto automobilis. Volkswagen Golf ir Polo – taip pat dažni svečiai iš automobilių nuomos rinkos.

Toyota Corolla, Auris, Avensis ir Yaris – labai populiari mašina, tačiau Toyota Prius hibridinio automobilio teks gerokai paieškoti. Jų yra, tačiau labai nedaug. Kodėl? Gal todėl, kad jie gana brangūs įsigyti, nors ir pigūs eksploatuoti. Visureigio RAV4 galite ir nerasti…

Amerikietiškų automobilių nuoma Lietuvoje taip pat gana sunkiai skinasi kelią, nors tikrai atsiranda kartais Chrystler ir kitų mašinų. Ima daug kuro? Jei pritaikyti Europos rinkai tai ne daugiau nei bet kuris kitas „mažų kilovatų“ automobilis. Keista situacija, tačiau ją diktuoja rinkos sąlygos.

automobilių nuoma

Automobilių nuoma mieste gali būti paprasta

automobilių nuomaAutomobilių nuoma užsiimančių bendrovių turbūt rastume bet kuriame Lietuvos mieste. Visgi, didmiesčiuose ši paslauga populiaresnė. Čia itin daug žmonių noriai nuomojasi automobilius tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei nuomai. Dažniausiai lietuviai renkasi trumpalaikės nuomos sutartį, nes nuomojasi automobilį konkrečiam tikslui.

Kuomet automobilis tėra reikalingas kelionei, norint pasiekti konkretų tikslą ar tiesiog nuvažiuoti į kitą šalies miestą – tai tikrai puikus nuomos pasirinkimas. Tuomet nereikia galvoti apie automobilio priežiūrą, techninę būklę, o kartais ir kurą. Automobilį suteikianti bendrovė visu tuo pasirūpina pati. Jums tereikia išsirinkti mėgstamą transportą, rezervuoti jį ir keliauti, kur esate numatę. Dažniausiai trumpalaikę nuoma trunka nuo paros iki mėnesio.

Tuo trapu kai žmogui automobilis reikalingas ilgesniam laikui – tai jau ilgalaikė automobilių nuoma. Tai labai populiari paslauga užsienyje. Nors Lietuvoje gyventojai ja naudojasi ne taip laisvai, kaip kitose šalyse, ir mūsų tautiečiai jau vis dažniau renkasi ilgesniam laikui skolinti automobilį ne iš draugo, o iš nuomos salono. Dažniausiai ilgalaikė nuoma trunka nuo mėnesio iki kelių. Tai puiki paslauga kai viešite kitame mieste ar šalyje, kuomet neturite pakankamai pinigų naujam automobiliui arba tiesiog norite išbandyti kelis Jus dominančius modelius. Ilgalaikės nuomos metu Jums nereikia galvoti apie automobilio techninę būklę, nes viskuo jau pasirūpina nuomos punktas. Be to, ir automobilio priežiūra nekainuoja daug, nes galite naudotis servisais ir plovyklų paslaugomis, su kuriais sutartį yra sudariusi Jūsų automobilio nuomos kompanija.

Verslo žmonės ir valstybės tarnautojai taip pat dažnai renkasi ir dar viena automobilių nuomos tipą – tai išperkamoji automobilių nuoma. Ši nuoma yra nukreipta į tuos žmones, kurie nenori automobiliui vienu metu išleisti didelių pinigų. Tokiu atveju žmonės renkasi nuomoti automobilį ir su nuomotoju sudaro ilgalaikę, dažniausiai kelių metų sutartį. Visu šiuo nuomos laikotarpiu Jūs mokate reguliarius įnašus už savo automobilį. Tą laiką automobilį nuomojate, tačiau kai sumokate visą automobilio vertę – jis tampa Jūsų. Tai labai patogus būdas įsigyti automobilį iš karto už jį nesumokėjus, tačiau turėti galimybę juo džiaugtis iš karto.

 

automobilių nuoma Vilniuje

Automobilių nuoma Vilniuje – naudinga, greita, patogu

automobilių nuoma VilniujeVisi žino patį patogiausią keliavimo būdą – savu automobiliu, nesvarbu koks bebūtų kelionės tikslas, keliauti nuo nieko nepriklausomam – didelis malonumas. Automobilių nuoma Vilniuje siūlo puikias sąlygas išsinuomoti automobilį asmeniniams tikslams ar verslo bei darbo reikalams. Ši paslauga labai populiari ir visai be veltui, nes jūs tampate visiškai nepriklausimas nuo viešojo transporto ar taksi paslaugų. Be to, labai svarbu paminėti ir tai, kad automobilis, kurį Jūs norite išsinuomoti Vilniaus mieste, gali būti pristatytas į tą vietą, į kurią Jūs pageidaujate. Jeigu Jūs į Vilnių atvykote kita transporto priemone – lėktuvu, autobusu, ar traukiniu, savo išnuomotą automobilį rasite oro uoste, geležinkelio ar autobusų stotyje.

Puikus kainos ir kokybės santykis – vienas pagrindinių šios sferos ginklų. Palyginus už nedidelę kainą, Jūs gaunate visišką laisvę – galite važiuoti kur tik panorėję nauja transporto priemone, nes nuomojami automobiliai  dažniausiai būna nauji, arba kelių metų senumo. Tad automobilių nuoma Vilniuje – puiki paslauga žmonėms, kurie įpratę keliauti patogiai ir nori būti nepriklausomi.

Norėdami išsinuomoti automobilį, Jūs net galite pasirinkti Jums labiausiai tinkamą būdą – galbūt Jums reikia automobilio ilgam laikotarpiui, galbūt vienai dienai, o dar kitu atveju, automobilį galite išsinuomoti net ir su patyrusiu vairuotoju. Pasirinkus patį patogiausią, Jums reikalingiausią būdą, automobilis bus pristatytas Jūsų pageidaujamu laiku, į Jūsų pasirinktą vietą. Svarbu paminėti tai, kad automobilį galite išsinuomoti visas 365 dienas per metus, 24 valandas per parą. Tai dar vienas labai didelis pliusas, kadangi būna tokių situacijų, kai tokia pagalba reikalinga tomis dienomis, kurios kalendoriuje pažymėtos raudona spalva.

Tad visai nesvarbu ar jūs į Vilnių atvykote pažintiniais ar darbo tikslais, automobilių nuoma Vilniuje visais atvejais gali būti naudinga paslauga, dėl ankščiau išvardintų priežasčių – puikus kainos ir kokybės santykis, garantija, kad kelyje nesugesite, o jeigu taip atsitiktų ( labai retai genda naujos ir kelių metų transporto priemonės) Jums būtų suteikta techninė pagalba kelyje. Jeigu kažkada Jums teks pabūti Vilniuje, pabandykite šią paslaugą – pasijausite visiškai nepriklausomi, už salyginai mažą kainą.