Kada reikalingi emokymai?

Sakoma, kad mokomės visą gyvenimą. Nuo pat pirmų mūsų gyvenimo dienų kasdien išmokstame ko nors naujo. Vėliau įgūdžiai tobulėja darželyje, po to – mokykloje, vėliau universitete ir galiausiai jau dirbant tam tikrą darbą. Mokymosi sistemos ir programos taip pat labai sparčiai tobulėja. Labai didelis postūmis įvyko karantino metu. Daugelis pradėjo domėtis, kas yra emokymai ir kaip juos galima integruoti tam tikroms sistemoms.

Beveik kiekvienas verslas gali susikurti savo darbuotojams arba klientams skirtus emokymus. Tai vienas lengviausių bei paprasčiausių virtualioje erdvėje pateikiamų mokymosi medžiagos būdų, kuris yra skirtas savarankiškam mokymuisi. Emokymai gali būti specialistų parengti naudojant skaitmenines technologijas. Jie yra kuriami tam, kad būtų praturtinta mokymosi patirtis bei patenkinti besimokančiojo poreikiai.

Vieni labiau mėgsta tekstinio pavidalo mokymosi medžiagą, o kiti prioritetą teikia mokomiesiems filmukams. Pagal tai galima ir rinktis, kokio tipo emokymai bus sukurti. Video bei animacijos mokomieji filmukai vilioja daugelį. Tai vienas lengviausių ir paprasčiausių būdų išmokti reikiamą medžiagą. Jų metu Jums beliks tik žiūrėti besikeičiantį vaizdą, o užkadrinis balsas pristatys visą mokomąją medžiagą. Visuomet bus išskirta svarbi informacija akcentuojant tam tikrus tekstus arba tai pažymint grafiniais elementais.

Kitiems yra priimtinesnės jau tikrai gana seniai pamėgtos skaidrės. Jos šiais laikais yra vadinamos interaktyviomis. Skaidrėse papildomai pridėti interaktyvūs elementai gali užtikrinti aktyvų besimokančiojo dalyvavimą. Mokinys galės savarankiškai pažindintis su pateiktu mokymosi turiniu.

Dar aktyviai klientų pageidavimu yra kuriami ir interaktyvūs mokomieji filmukai. Juos žiūrėti ir iš jų mokytis įdomu ir paprasčiau ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems. Skaičiuojama, jog tai yra pats populiariausias elektroninių mokymų formatas. Visada smagu, kai besimokantysis yra tinkamai įtraukiamas į mokymų formatą.

Taigi jeigu Jūs esate tas, kuriam reikia pasirinkti emokymų formatą ir esate pasimetę, tai visuomet rekomenduojama kreiptis į profesionalus, kurie turi ne vienerių metų patirtį ir gali mielai bei išsamiai pagelbėti. Patys juos kurdami tikrai užtruksite ne vieną kartą ilgiau. Tad jei tik turite labai daug brangaus laiko bei patirties, žinoma, sukurti emokymus galėsite sukurti. Tik įvertinkite būsimus finansus bei laiko sąskaitą.

No Comments

Post a Comment