sms paskola

Kai paskolai gauti reikalingas tik telefonas

sms paskolaGreitieji kreditai, teikiami internetu, jau seniai nieko nebestebina. Kaip prie kitų virtualiu būdu teikiamų paslaugų, taip ir prie mažųjų paskolų netruko įprasti visi, kuriems karts nuo karto iškyla būtinybė pasiskolinti nenumatytoms išlaidoms ar didesniems pirkiniams. O kaip gi sms paskola? Ar ji tokia pat populiari kaip ir internetu teikiamas kreditas? Į šį klausimą atsako kreditų bendrovės, teikiančios paslaugas ir SMS žinutėmis, konsultantas Ramūnas. Jau daugiau kaip 5 metus atsakinėjantis į įvairius klientų klausimus ir tiesiogiai stebintis skolinimosi tendencijas, vyras pažymi – paskola sms zinute kasmet tampa vis populiaresnė. Vis dėlto, vertinant tokio tipo kreditų paklausą, tiesiog negalima atsiriboti nuo to, kad kone kiekvienas šių laikų žmogus turi išmanųjį telefoną. Ramūno pastebėjimu, žmonėms nebėra svarbu, ar paraiškos prašymą išsiųs internetu ar SMS žinute. Net ir neturėdamas bevielio interneto ryšio telefone, būsimas klientas gali pasinaudoti mobiliuoju internetu.

Svarbus teisingas telefono numeris

Greita paskola sms žinute nėra nauja paslauga. Galimybė prašymą kreditui pateikti trumpąja žinute telefonu jau kurį laiką prieinama daugybėje įmonių. Ramūnas sako, kad, nors šio tipo kreditas siejamas tik su SMS žinutėmis, be interneto registracijos metu išsiversti nepavyktų: „Pirmiausia, dar prieš pildant prašymą, visuomet reikia užsiregistruoti. Nesvarbu, kokios įmonės paslaugomis naudojatės, tai pirmas ir bene svarbiausias žingsnis. Be to, be registracijos internetu vėliau netektumėte galimybės kreiptis dėl paskolos SMS žinute. Numeris, kurį nurodote registracijos metu, yra fiksuojamas ir ateityje padeda susieti paraišką su konkrečiu asmeniu ir jo banko sąskaitos numeriu. Taigi, paskola sms zinute gali būti suteikta tik žmogui registracijos metu nurodžius teisingą numerį. Jei telefono numeris, iš kurio bus siųsta SMS žinutė su paraiška kreditui, nesutaps su tuo, ką nurodysite registracijos metu, prašymas negalios. Šioje vietoje pridurčiau, kad svarbiausia – patiems nepamiršti, kokį telefono numerį naudojote registracijos metu. Esu susidūręs su klientais, kurie paprasčiausiai pamiršo, kad registruodamiesi nurodė vieną numerį, o po to, pakeitę seną į naują, bandė išsiųsti paskolos prašymą kitu. Deja, tai nepasiteisino.“.

SMS kreditai turi savo vartotoją

Paklaustas, ar sms paskola turi savo „specifinį vartotoją“, Ramūnas sako: „Na, ši paslauga, iš esmės, yra nukreipta į visus žmones, kurie nori kreditą gauti kuo paprasčiau. Sakykime, kartą žmogui jau teko skolintis. Jis turi paskyrą kreditų bendrovės interneto svetainėje, kitaip tariant, yra registruotas vartotojas. Kai jam kitą kartą prisireiks pasiskolinti, teks panaudoti savo gautą kliento ID numerį ir SMS žinute surinkti tam tikrą tekstą. Kai omenyje turima būtent paskola sms pinigai į kliento banko sąskaitą gali būti pervesti jau per valandą ar ir dar greičiau. Kiekviena įmonė taiko savitą sistemą, kaip užregistruoti paraišką, kaip klientas gali patvirtinti savo tapatybę ir t.t. Kalbant apie paslaugos vartotojus, teko pastebėti, kad SMS žinute kiek dažniau skolinasi vyresnio amžiaus žmonės. Taip pat ši paslauga tampa kur kas paklausesnė, jei kreditams SMS žinute taikomos specialios nuolaidos, akcijos. Taigi, įvardinti konkrečias skolinimosi tokiu būdu tendencijas nėra paprasta.“. Ramūno teigimu, nepaisant išmaniųjų telefono „įsigalėjimo“, SMS kreditai visuomet liks aktualūs tam tikrai grupei žmonių. Vyras nenumato paslaugos dingimo iš rinkos. „Žinoma, skolinimasis internetu buvo ir bus populiarus, bet, manau, sms paskola turi kitų privalumų. Kreiptis dėl jos galima net neturint interneto ryšio, būnant bet kur – namuose, darbe, mieste, traukinyje, parduotuvėje… Be kita ko, tai patikimas skolinimosi būdas, tad juo suinteresuotų klientų bus visada.“.

No Comments

Post a Comment