renginiai Vilniuje

Kaip masinio renginio metu jaustis saugiai?

renginiai VilniujeRenginiai Vilniuje – gana dažni. Kalbame ne tik apie konkrečius renginius, kurie organizuojami galerijoje, parodose ir panašiai, tačiau ir apie masinius renginius, kurie leidžia pailsėti nuo kasdieninių darbų. Tiesa, nors masiniai renginiai Vilniuje yra labai griežtai saugomi ir suorganizuoti taip, kad visi juose esantys žmonės jaustųsi saugiai, kiekvienas taip pat turime pasirūpinti savo saugumu. Pateikiame kelias paprastas taisykles, kurios garantuoja, kad masinio renginio metu jausitės saugiai ir nepasimesite nuo savo artimųjų.

  • Rekomenduojame masinių švenčių metu nevartoti alkoholio. Labai dažnai tai yra pagrindinė priežastis, kuri nulemia, kad žmonės pasimeta, pameta daiktus ar tampa agresyvūs. Lietuvių problema, kad pramogos jiems asocijuojasi su alkoholiu, tačiau kartą pabandžius minėti šventę blaiviai – pamatysite, kad tai labai geras sprendimas.
  • Jeigu keliaujate su mažais vaikais, tokiu atveju rekomenduojame juos aprengti kuo ryškiau, kad pasimetus būtų nesunku atrasti. Kita galimybė – aprengti liemenėmis su atšvaitais. Šiuo metu galima įsigyti specialias virveles, kurios rišamos vaikams prie rankų. Tokiu atveju žinosite, kad vaikas visada su jumis. Tiesa, nerekomenduojame su vaikais eiti į tą vietą, kur yra labai daug žmonių.
  • Nesiimkite su savimi labai svarbių ir brangių daiktų. Rekomenduojame neimti net visos piniginės. Paprasčiausiai įsidėkite kelis eurus, kurie reikalingi siekiant ko nors nusipirkti. Tokiu atveju nieko nepamesite. Tai ypač aktualu kalbant apie vairuotojo pažymėjimą bei pasą.
  • Nerekomenduojame eiti link tos vietos, kur yra labai daug žmonių, jeigu nesate pasiruošęs ten stovėti beveik viso koncerto metu. Paprasčiausiai, vėliau išeiti iš minios gali būti labai sunku. Praktiškai neįmanoma.
  • Jeigu dalyvaujate renginyje, kuris vyksta vakare arba naktį, tokiu atveju naudinga su savimi turėti tokias apsaugos priemones kaip dujų balionėlis. Galbūt jo neteks panaudoti, tačiau su juo jausitės kur kas saugiau ir labiau savimi pasitikėsite.

Renginiai Vilniuje organizuojami taip, kad juose žmonės jaustųsi saugiai. Visgi, kiekvieno mūsų darbas yra pasirūpinti savo sveikata ir daiktais renginio metu.

No Comments

Post a Comment