lauko durys

Lauko durys: šarvuotos, plastikinės ar klijuoto medžio?

lauko durysLauko durys – tai būsto eksterjero dizaino elementas, saugumo užtikrinimas. Raktą pasukame ir rankeną spustelime kasdien. Būtent atverdami ir užverdami duris pakliūvame į kitą erdvę – grįžtame į jaukius namus arba esame pasiruošę žengti žingsnį į platųjį pasaulį.

Nesvarbu, apie kokią sritį kalbėtume, dažniausiai visur įžvelgsime alternatyvų. Kitaip tariant, sunku rasti daiktų ar dalykų, kurie nebūtų skirstomi į kokias nors rūšis. Pavyzdžiui, duona paprastai klasifikuojama į juodą ir baltą. Automobiliai skirstomi pagal kėbulo tipus. Lygiai taip pat ir lauko durų būna nevienodų. Tai šarvuotos, plastikinės ir medinės.

Šarvuotos durys vartotojus džiugina visapusiškai. Jos pasižymi dailiu dizainu, yra saugios, gerai sulaiko nepageidaujamus garsus. Jos nėra lengvos, tad uždarydamas ir užrakindamas junti saugumą. Tokios durys džiugina patikimumu.

Plastikinės lauko durys populiariausios įvairiose įstaigose. Tikėtina, kad prieš kelerius metus apie tokias duris mąstėte ir jūs. Juk jos atrodo visai patraukliai, tai kodėl netiktų namuose? Vis dėlto nuo šalčio ir karščio jų užrakinimo procesas gali apsunkti. Taigi, aplinkos pokyčiai joms nėra draugiški.

Klijuoto medžio durys – dar vienas pasirinkimas. Pranašumas prieš šarvuotas ir plastikines – geresnės šilumos sulaikymo savybės. Reikia paminėti, kad modernios lauko durys iš klijuotos medienos nekelia tiek rūpesčių, kaip tos, kurios eksploatuojamos jau daugybę metų. Priežastis paprasta – gamyba nuolat vystosi, o tai reiškia, kad konstrukcija tampa tobulesnė.

Rinkdamiesi duris žmonės kreipia dėmesį į įvairius kriterijus. Be abejonių, atsižvelgiama į durų rūšis. Pro akis nepraslysta ir dizaino subtilybės. Lauko durys dažnai derinamos su būsto stogo bei langų rėmų spalva. Jeigu statote namą ir galvojate apie duris, tuomet sprendimą atrasite užsukę į parduotuvę. Tačiau jeigu būstas jau ne pirmos jaunystės ir atėjo laikas pakeisti senąsias duris, reikės atsižvelgti į matmenis. Tad greičiausiai kreipsitės į gamintojus, kurie viską išmatavę pagamins naujas duris.

TIKS langai” specialistai primena: pasirinkimų yra trys. Tai šarvuotos, klijuoto medžio ir plastikinės durys. Sprendimą lemia būsto dizainas, piniginės storis ir poreikiai. Pavyzdžiui, jei namas nedžiugina sandarumu, tuomet tikriausiai rinksitės klijuoto medžio duris, kurios pasižymi mažiausiu šilumos pralaidumu.

No Comments

Post a Comment