spintos

Miegamojo spintos – pasirinkimo kriterijai

spintosKurdami miegamojo interjerą, apgalvojame kiekvieną smulkmeną, didžiausią dėmesį skirdami kokybiškiems ir dailiems baldams. Vieną svarbiausių vaidmenų čia atlieka funkcionalios, patogios ir talpios spintos. Paprastai miegamojo spintose saugomi ne tik šeimos narių drabužiai, bet ir patalynė, buitinė technika bei įvairios smulkmenos. Nepaisant tiesioginės savo paskirties, miegamojo spinta turėtų užimti kuo mažiau vietos ir savo dizaino sprendimais derėti prie bendrojo miegamojo interjero.

Dažniausias sprendimas miegamajam – sieninė spinta, paprastai užimanti visą sienos plotą, t. y. besitęsianti nuo vienos sienos iki kitos, nuo lubų iki grindų. Tiesa, nors sieninė spinta – dažniausias pasirinkimas planuojant miegamojo erdvę, neretai pasirenkamos ir korpusinės spintos, suteikiančios miegamajam klasikinės elegancijos žavesio. Siekiant maksimalaus rezultato, rekomenduojama bendrauti su profesionaliais ir ilgametę darbo patirtį turinčiais baldininkais, kurie padės priimti optimaliausius sprendimus, tinkančius jūsų miegamojo erdvės išplanavimui. Šiuo atveju neturėtumėte gailėti investicijų, skirtų kokybei ir ilgaamžiškumui. Nepamirškite, kad prasta gamyba ar netinkamai atlikti montavimo darbai bus tiesiogiai susiję su netvirtomis konstrukcijomis, neretai – ir prasta estetika.

Miegamojo spinta gali būti su varstomomis, suveriamomis ir stumdomomis durimis. Baldų dizaino ir spalvų sprendimai yra praktiškai neribojami, todėl viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir meistro galimybių. Vertinant pastarųjų metų tendencijas, didžiausias dėmesys skiriamas ryškiems akcentams, kurie pritaikomi ne tik modernaus, bet ir klasikinio dizaino interjerui. Nepamirškite pagalvoti apie spintų gamybines medžiagas – nuo jų kokybės priklauso baldų ilgaamžiškumas ir funkcionalumas.

Jei ieškote praktiško sprendimo, skirkite laiko spintų projekto sudarymui, ypač tuo atveju, jei turite didelę šeimą – natūralu, kad kiekvienas šeimos narys norės turėti atskirą lentyną ar skyrių daiktams susidėti. Racionaliai įvertinkite, kokios talpos lentynos ir stalčiai jums bus reikalingi, be to, būtina apskaičiuoti, kiek lentynų jums reikės ir kokio dydžio jos turėtų būti. Pagalvokite apie erdvę batams ir vietą, skirtą ant pakabų laikomiems drabužiams. Praktika rodo, kad spintos yra dažniausiai naudojami baldai, todėl jų projektavimui būtina skirti laiko.

Baldininkai pažymi, kad ieškant patikimo dizaino sprendimo, būtina racionaliai įvertinti ir miegamojo dydį. Erdviai patalpai puikiai tiks tiek korpusinė, tiek sieninė spinta, tuo tarpu mažesniam miegamajam rekomenduojama daili sieninė spinta, padedanti spręsti erdvės problemas. Beje, šiuo atveju reikėtų pagalvoti apie veidrodines spintų duris – tai itin praktiškas sprendimas, leidžiantis optiškai padidinti miegamojo erdvę.

 

 

No Comments

Post a Comment