Sieninės spintos

Nesunkiai įrengiamos ir praktiškos sieninės spintos

Sieninės spintosKas bendro tarp sienos ir spintos? Atsakymas lengvesnis nei vištos ir kiaušinio pirmumo galvosūkis. Bendrumas gana aiškiai matomas – spintų būna sieninių. Kas tai per stebuklas? Galima teigti, jog tai puiki erdvė rūbams bei kitiems daiktams. Kartais sieninės spintos primena atskirą ir prabangų kambarį. Bet apie viską nuo pradžių.

Jei pradėtume domėtis informacija apie sienines spintas, kokį privalumą akcentuotume pirmiausia? Tikriausiai bandytume „sužaisti“ universalumo kriterijumi. Kad ir kokia nestandartinė yra patalpa, sieninė spinta prie jos gali prisitaikyti. Kaip chameleonas keičia spalvą, taip ir šis baldas padeda panaudoti net tokias erdves kaip plyšiai. Beje, kyla abejonė, ar tai iš tikrųjų baldas, mat kartais sienoje esančios spintos, kaip minėjome, primena atskirą ir net prabangų kambarį.

Žmonėms, norintiems erdvės daiktams, kyla klausimas, ką daryti, jei grindys nėra lygios. Juk nežinia kaip tokiu atveju spintą įrengti. Visgi nusiminti nereikia, mat išeitis egzistuoja. Tinkamai apgalvoti sprendimai ir profesionalus rėmo sumontavimas – puiki galimybė turėti sieninę spintą namuose, nors šie ir neidealūs.

Sieninės spintos nauda atsiskleidžia įvairiausiais atvejais. Pavyzdžiui, jei aplankė svečiai ir reikia nedelsiant persirengti, tai galima padaryti pačioje spintoje. Kadangi tai lyg ir atskira patalpa, rūbai pakeičiami be jokių nepatogumų, taip pat išvengiama smalsių akių. Dėl to kaip vienas pliusų yra minėtinas privatumas.

Tikriausiai susizgribote, kad namuose nėra pakankamai vietos? Ir spinta erdvę dar sumažintų? Nė velnio. Jei įrengiamos stumdomosios durys, šalia jų gali būti kokie nors daiktai, ir norint į spintą įeiti nereikia baimintis juos užkliudyti. Juk tai ne varstymas, kai atvėrimas vyksta plačiu mostu.

Gali atrodyti, kad sienines spintas įsirengia tik turtuoliai. Taip manyti klaidinga. Toks pusiau baldas, pusiau kambarys kartais netgi atrodo kaip finansiškai naudingesnis sprendimas nei įprasta spinta. Jei šiai reikia grindų, trijų sienų, viršaus bei durų, tai sieninei neretai pakanka pačių durų ir jų pagrindo. Jei jau susiviliojote, reikės parinkti spintai vietą. Labai tikėtina, kad sieninę spintą norėtumėte turėti miegamajame. Atsikeli ryte ir eini žvalgytis, ką gi šiandien apsirengti… Jei kambarys itin mažas, jame pertvarkų turbūt nedarysite. Kita vertus, net ir miniatiūrinėje erdvėje galima sugalvoti, kaip įrengti tokią spintą. Gal kambarys tik iš pirmo žvilgsnio mažas? Gal jame daugybė daiktų, dėl kurių nelieka erdvės? Jei taip, sieninė spinta būtų optimalus pasirinkimas, padėsiantis atrasti vietą kiekvienam daiktui.

Patarsime nedaryti klaidos ir neįsirengti pernelyg siauros spintos. Tuomet nepavyks normaliai sukabinti rūbų, kils problemų dėl durų uždarymo. Apskritai prieš montuojant tokį daiktą reikia atidžiai viską išmatuoti. Jei abejojama savo jėgomis ar tiesiog norima sutaupyti laiko, geriausia kreiptis į šiuo amatu užsiimančius asmenis. Sieninės spintos jiems jokia naujiena, tad darbas turėtų vykti sklandžiai.

Sieninės spintos nauda nereikėtų abejoti. Toks baldas-patalpa nėra nei labai brangus, nei komplikuotas. Na, o darbą patikėjus specialistams be rūpesčių gimsta nauja privati erdvė. Džiugu, kad net ir esant nelygioms grindims įmanoma mėgautis tokios spintos privalumais.

 

No Comments

Post a Comment