Paminklai lietuvių kapavietėse. Ką dažniausiai renkasi tautiečiai?

Net ir kapaviečių puošimo tendencijos yra gana ryškios. Matoma, kad vienu metu yra aktyviau perkami vieno tipo antkapiai, o kitu metu – kitokie. Apskritai geriausia, kad galimybės yra ir jos aktyviai auga, tad ieškant būtinai siūlome būtinai tartis su specialistais, kurie pagal jūsų poreikius pateiks tuo metu labiausiai tinkamas opcijas.

Paminklai keičiasi ne tik dėl madų, tačiau ir dėl pačių tautiečių poreikių, kurie dažnai neatsiejami nuo religijos. Požiūris į ją kinta, tad ir dekoruoti kapavietes tam tikro tipo paminklais – norisi vis rečiau arba vis dažniau.

Nebandoma sutaupyti

Pirmiausia pastebima, kad lietuviai vis dažniau sutinka mokėti daugiau, tačiau nori būti ramūs, kad karą įsigytas paminklas tarnaus ne tik labai daug metų, tačiau ir jų eigoje nebus labai lepus. Žinoma, tai lemia ne tik geros kokybės žaliavos, tačiau taip pat ir tinkamas jų apdorojimas. Tam reikia tartis su meistrais, kurie gali supažindinti su inovacijomis. Galiausiai, juk ir marmuras labai dažnai dengiamas įvairiomis medžiagomis, kurios garantuoja, kad metų eigoje jis nereikalaus daug dėmesio.

Norisi minimalizmo

Kartu su mažėjančia religijos įtaka – dažniausiai kartu mažėja ir poreikis komponuoti tokius paminklus, kurie atrodo pompastiškai. Dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia tokie, kurie yra minimalistinio stiliaus, net galima sakyti, kad neutralūs. Jie dažniausiai būna tradicinės stačiakampio formos, taip pat juose nebūtina jokių įmantrių raižinių arba juolab, žmogaus portretų.

Galima užsakymus pateikti internetu

Kad ir kokio dizaino paminklai jums atrodo geriausiai tinka tam tikram velioniui pagerbti – siūlome juos užsakyti pas specialistus, kurie turi internetinius puslapius. Juose ne tik galima peržiūrėti pavyzdžius, kurie padės geriau įvertinti ko galima tikėtis, tačiau taip pat ir leis patogios formos pagalba supildyti svarbiausią info apie paminklą, kuris reikalingas. Tai leis meistrui geriau žinoti – kokį gaminti ir klientui maksimaliai patenkinti poreikius.

Svarbu yra rasti gerą meistrą, kurio teikiamos paslaugos jums labiausiai tinka. Tokį, kuris gebės pagaminti paminklą geriausiai atitinkantį velionio poreikius.

No Comments

Post a Comment