parduodamos įmonės

Parduodamos įmonės – lengvas kelias pradėti verslą

parduodamos įmonėsNaujo verslo steigimas reikalauja daugybės svarbių žingsnių, nemenkų biurokratinių ir teisinių procesų. Sėkmingo verslo pranašas visų pirma yra gera idėja, o unikalią koncepciją sugalvoti nėra paprasta. Parduodamos įmonės dažnais atvejais daugeliui įsigyjančių tampa puikia proga vystyti pelningą veiklą, ypač tada, kada parduodama įmonė pasižymi unikalia, pelninga veikla, gera idėja, kurios savininkui nepavyko išplėtoti.

Bendrovė UAB “AG apskaita” teikia profesionalias konsultacijas įmonių steigimo, pardavimo bei įsigijimo klausimais. Konsultacijos teikiamos tiek gyvai, tiek elektroniniu paštu bei telefonu. Kokie pagrindiniai įmonės pirkimo žingsniai? Visų pirma sutartu laiku atvykti ir pasirašyti įmonės pirkimo-pardavimo dokumentus. Kitas žingsnis – pasirašytų dokumentų pristatymas notarui bei Registrų centrui. Tai žymiai trumpesnis procesas nei įmonės steigimas, kadangi parduodama įmonė jau turi įstatinį kapitalą. Gavus dokumentus ir įsigijus antspaudą jau galima pradėti veiklą. Internetinėje UAB “AG apskaita” svetainėje http://imoniu-steigimas.eu  galite matyti netrumpą parduodamų įmonių sąrašą. Galbūt tai jūsų naujo verslo pradžia? Čia taip pat pateikiamas išsamus bendrovės teikiamų paslaugų kainynas. Čia nesunkiai rasite informaciją, kiek kainuoja registracijos adreso suteikimas, registravimas PVM mokėtojų registre, įstatinio kapitalo konvertavimas į eurus, įstatinio kapitalo mažinimas ir kitos paslaugos. Parduodamos įmonės gali būti kelias į sėkmingą jūsų verslą, todėl svarbu darbu teisinę dokumentaciją ir visus darbus palikti profesionalams.

Kokie yra jau egzistuojančios įmonės įsigijimo pliusai? Visų pirma, tai puiki proga sutaupyti brangų laiką, kurio, ne paslaptis, reikia labai daug, ruošiant įmonės steigimo dokumentaciją. Taip pat išvengsite daugybės papildomų mokesčių bei laiko gaišaties pas notarus ar Registrų centre. Egzistuojanti įmonė jau turės antspaudą bei registracijos adresą, taigi šiais svarbiais žingsniais taip pat nereikės rūpintis. Dokumentai tokio įmonės pirkimo atveju paruošiami labai greitai, o naują veiklą galima pradėti vykdyti nedelsiant. Rinkoje galima aptikti nemažai pavyzdžių, kai nesėkmingai veikęs verslas suklesti naujų savininkų rankose. Kartais tereikia šviežių idėjų, naujų valdymo formų, kitokio požiūrio į verslumą ir tai, kas sena, tampa nauja. Siūlome pasinagrinėti UAB “AG apskaita” internetinės svetainės skiltį parduodamos įmonės – galbūt čia atrasite naujas savo galimybes.

No Comments

Post a Comment