Articles Tagged with interneto svetainių dizainas

Ar galima patiems susikurti svetainę?

puslapiu kurimas

Atsakymas į šį klausimą yra paprastas – TAIP, galima, bet…

O čia ir prasideda visi tie „bet“, dėl kurių ir gyvuoja tiek daug interneto puslapių kūrėjų įmonių. Patikėkite, bandėme kurti ne vieną puslapį ir po daugelio metų viskas susiveda ten pat – reikia profesionalų rankos bet kuriuo atveju.

Kalbėjomės apie tai su tinklalapių kūrėjais iš https://www.tinkers.lt, sukūrusiais ne vieną puslapį apie kai kurių klientų požiūrį į savadarbes svetaines.

Patys kurti gali tik studentai…

Kai žmogus studijuoja ir jam reikia padaryti viešą prezentaciją, tam tikrą mokslinį darbą, interneto svetainė – bene puikiausias būdas tai padaryti. Tam nereikia pirkti domeno, pakanka pasinaudoti nemokamų puslapių kūrimo tarnybomis WordPress.com, Wix.com, Weebly.com ir kitomis. Kūrimo metu susipažinsite su esminiais puslapių elementais – struktūra, puslapio šablonais, dizainu, šonine juosta, meniu ir t.t. Visa tai pravers vėliau samdant profesionalus, nes jau tiksliai žinosite, ko iš jų reikalauti.

Milžiniškos laiko sąnaudos

Kai žmonės patys nusprendžia kurti svetainę, jie gali pasiruošti daug laiko šiam darbui. Taip pat ir kantrybės, nes teks kažką perdarinėti nuo nulio jau pusiaukelėje. Puslapį teks dailinti keletą dienų, tada rūpintis turiniu, iliustracijomis. Visa tai užima nemažai laiko. Jei nieko neveikiate, prašom, bet jei reikia dar ir dirbti bei uždirbti pinigus, tas laikas įgauna konkrečią kainą. O ji nėra labai adekvati. Labai paprastas dalykas. Įvertinkite savo valandą laiko. 10 eurų? O gal 20? Jei tiek galite uždirbti per valandą, paskaičiuokite, kiek realiai kainuoja jūsų sukurtas interneto puslapis, kuriam net ir po kūrimo turėsite rimtų priekaištų.

Sakykime, sugaišote 3 dienas po 8 valandas. Viso – 24 valandos darbo. Tai yra 480 eurų neuždirbtų pinigų. Jei jūsų svetainė yra nesudėtinga, vos su keliais puslapiais, už tokią kainą galima nusamdyti profesionalus, kurie sukurs svetainę pagal visus jūsų norus. O taip pat ji atrodys profesionaliai ir puikiai.

Stresas kenkia grožiui ir karjerai

Ar galėtumėte suvirinti tvorą, jei visą gyvenimą esate dirbę geografijos mokytoju? Youtube mokomieji vaizdeliai, kuriuose mokoma virinti sako, kad visi tai sugebėtų. Va, kaip lengva – pirmiausiai privirinate čia, o paskui čia. Dvi minutės ir rėmas gatavas. Viena problemėlė – tokiuose Youtube video klipuose vaizduojami žmonės tai daro gal 1000-jį kartą. O jūs darytumėte tai gal kokius 2-3 kartus per visą savo gyvenimą.

Ar tikrai skirsite kelis mėnesius mokslams, kad galėtumėte pasidaryti kažkokį daiktą, apie kurio kūrimą iki tol neišmanėte? Vargu…

Kai kažkas nepavyksta iš karto, kyla stresas. Jis labai bjaurus palydovas. Net po darbo graužia žmogų – kaip ten rytoj jis darys, kaip viskas turi pavykti… O jei nepavyks. Tai nervina. Dėl to geriau patikėti tuos darbus profesionalams, kurie tokio streso nebejaučia. Interneto puslapius jie kuria pastaruosius 10 metų ir tai savotiška rutina, beveik techninis darbas. Kodo gabalėlis čia, kodas ten, paveikslėlis čia, video ten, teksto dar šiek tiek po jais ir štai jums kuo puikiausias pradinis puslapis.

Nestresuokite, o patikėkite tinklalapių kūrimą profesionalams. Jie tai padarys be streso, ramiai, užtikrintai, profesionaliai. O jums tikrai drebės rankos ir rezultatu nebūsite patenkinti.

Interneto puslapio kūrimas

Interneto puslapių kūrimas – kaip nepermokėti

Interneto puslapio kūrimasInterneto puslapio kūrimas verslininkui – didelis galvos skausmas. Ir skausmas, ir stresas… Kodėl? Juk tai tik kodo eilutės, paveikslėliai ir tekstai.

Stresą kelia ir tai, kiek ši paslauga iš tikrųjų kainuoja. Aukšto lygio profesionalai už paprastą kūrinį ima daug. Programuotojai „iš gatvės“ už įmantrų puslapį prašo įtartinai mažai. Kaip neapsigauti?

Pirmiausia reiktų nuspręsti dėl interneto puslapio strategijos. Ką jis turi daryti. Įsivaizduokite, kad interneto svetainė – tai dar vienas darbuotojas, savotiškas robotas, kuris turi užduotis ir privalo pateikti rezultatus. Jis mąstyti ko kas savarankiškai negali, tačiau gali atlikti tik tuos veiksmus, kuriuos jam užprogramavote.

Jei užprogramuosite savo virtualų „robotą“ pardavinėti – jis pardavinės ir visiems bus žinomas, kaip elektroninė parduotuvė, ar kitoks el. komercijos projektas. Jei užprogramuosite pasakyti tik įmonės telefoną ir adresą, jis bus jūsų „vizitinė kortelė“. Galite nustatyti jį informuoti visus lankytojus. Tai lyg autoatsakiklis, kuris paskambinusiam išpyškina, kad šeimininko šiuo metu nėra, bet esate prašomas palikti telefono numerį, kuriuo galima perskambinti. Šiuo atveju, informacijos pateikiama daugiau, tačiau klausimų užduoti negalima.

Interneto puslapio sukūrimo kaina nuo to labai priklauso. Juk kuriamas įrankis, programėlė, skirta padėti jūsų verslui ar veiklai. Už vizitinę kortelę mokėsite mažiau. Už pardavimo puslapį – daugiau. Galite auginti savo puslapio tikslus. Per pirmuosius metus jis tegul atlieka vizitinės darbą, vėliau – autoatsakiklio, dar vėliau pardavėjo. Šiuos etapus numatę galite tikrai nemažai sutaupyti.

Paslaptis labai paprasta – naudokitės tik nemokamų turinio valdymo sistemų diegėjų paslaugomis. Jiems nereikia kurti ir palaikyti savos TVS, nes naudojasi tūkstančių žmonių kuriamais ir prižiūrimais sprendimais. Jie gali pasiūlyti pigesnio dizaino sprendimų, tad nepermokėsite. 3000 eurų tikrai nereikia funkcionaliai svetainei, reklamuojančiai įmonės pasiekimus ir paslaugas, sukurti. Pakanka 500-800 eur.

Nepermokėti padės interneto rinkodaros konsultanto informacija jus labiausiai dominančiais klausimais. Taip suprasite, kad kartais Facebook yra tik laiko švaistymas, o įmonės tinklaraštis labiau tinkama erdvė akcijoms skelbti, nei naujienlaiškis.

Interneto puslapių kūrimas turi būti patikėtas tik profesionalams, kurie žino, ką daro. Tokių surasti Lietuvoje yra nesunku.

Dar vienas patarimas – aklai nesivaikykite madų. Stenkitės iš savo puslapio padaryti ne lėlę, kurios darbas – būti gražiai, o darbinį arklį, kuris turi traukti įmonę į priekį.