buhalterinės paslaugos

Buhalterinės paslaugos – patriotiškumas

Ar kada pagalvojote, kad buhalterinės paslaugos yra tikrų tikriausias patriotiškumas? Nemeluojame! Vienas iš pagrindinių buhalterijos principų yra skaidrumas. O juk mokesčiai, kaip sakoma, sugrįžta visiems. Skaidrus verslas – palankus scenarijus visuomenei.

Reikšmė

Kas yra buhalterinės paslaugos ir kokios jos? Ar tai viso labo du žodžiai? Tai ne šiaip žodžiai, o itin reikšmingi (reikšmę atskleisti ir padėti sutvarkyti aktualius reikalus gali https://audita.lt/buhalterines-paslaugos/).

Kasdien žmogus dirba sau, biurui, darbdaviui. Nuo vieno etapo ar projekto, nuo vieno uždavinio priklauso ir kiti etapai, projektai bei uždaviniai. Kitaip tariant, vienas darbas susijęs su kitais. Susikaupus stengiamasi laikytis kruopštumo krypties ir, be abejo, turėti atsakomybės rezervą.

O pakėlus galvą, kai mintys nuskrieja kitų dalykų link, suvokiama šis tas įdomaus. Pasirodo, jog buhalterio darbas ypač svarbus. Toks svarbus, kad jį turėtų įvertinti ne tik pati įmonė, kurioje dirbama, bet ir valstybė. Kodėl? Mat tai ne vien įstaigos, vykdančios ekonominę veiklą, pranašumas, bet ir nauda šaliai. Nauda kiekvienam piliečiui.

Tvarkinga buhalterija – privaloma, o šios nuostatos besilaikantys piliečiai yra savo šalies patriotai.

Jūsų įmonė moka mokesčius. Nepalaiko „šešėlio“. Viskas tvarkoma skaidriai. Tai scenarijus, kurį verta pagirti. Suprantama, norint, kad situacija iš tiesų būtų tokia optimistiška, reikalingi tikri „profai“ – profesionalūs buhalteriai, sąžiningi specialistai.

Svarbu, kad būtų skaičiuojama tiksliai

Rezultatas turi būti tikslus. Todėl skaičiuojama atsakingai. Tiksliai siekti tikslo – kalambūras, kurio teisingumu įsitikina kiekvienas buhalterijos skyriaus darbuotojas, kiekvienas buhalterijos mokslus krimtęs specialistas. Profesionalios buhalterinės paslaugos tokios ir yra – tikslios.

Pasitelkime pavyzdį, paprastą matematinį skaičių žaismą. Vienoje rankoje turime 10 eurų, o kitoje – 10,90. Lyg ir galima teigti, kad 10,90 apytiksliai yra 11. Tik ne buhalteriams. Čia 10 centų – daugiau nei „maža paklaida“. 10 yra 10, bet 10,90 nėra 11.

Vardan tos Lietuvos

Buhalterinis tikslumas susijęs su šalies gerove. Kadaise sumąstyta frazė „vardan tos Lietuvos“ nėra bereikšmė. Ji entuziastingai ir patriotiškai skamba šiomis dienomis ir įkvepia kiekvieną lietuvį.

Kaip jau minėta, ekonomikos srityje egzistuoja terminas „šešėlis“. Pagarba įmonėms, kurios prie jo neprisideda.

„Šešėlis“ iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip „nekalta“ galimybė daugiau pasipelnyti. Bet iš tikro… griauna viską aplink.

Patriotiškas elgesys

Tikslumas buhalterijos skyriuje yra patriotiškumo pavyzdys. Bene labiausiai su pagarba valstybei asocijuojasi vėliava, himnas. Tačiau sąsajų yra žymiai daugiau, ne vien tiesioginių. Kuo atsakingiau tvarkoma buhalterija, tuo įmonė patikimesnė. Jokių slėpimų, jokių „nusukimų“ ar „varkių“. Elgesys ne tik etiškas profesiniu požiūriu, bet ir patriotiškas.

Džiaugiamės, palaikome ir tikimės, kad į šiuos žodžius verslas atsižvelgs.

 

No Comments

Post a Comment