anglų kursai

Verslo anglų kursai – kas tai?

anglų kursaiAnglų kalba – vienas svarbiausių kelių, norint patekti į tarptautinę verslo rinką. Dėl šios priežasties sparčiai populiarėja verslo anglų kursai – tai užsienio kalbos mokymai, organizuojami įmonių vadovams, biurų darbuotojams, vadybininkams, valstybės tarnautojams ir asmenims, dirbantiems ar norintiems tobulėti rinkodaros, pardavimo, reklamos, gamybos, žmogiškųjų resursų, klientų aptarnavimo srityse. Svarbiausias mokymų tikslas – lavinti ir plėsti kalbines kompetencijas verslo kontekste, tobulinti dalykinio bendravimo ir diskusijų žinias.

Nors ilgą laiką didžiausias užsienio kalbų mokyklų dėmesys buvo skiriamas bendrinės anglų kalbos lavinimui, pastebima, kad šiandien išaugo verslo anglų poreikis. Šios srities ekspertai teigia, kad minėtosios krypties populiarumas yra savaime suprantamas – Lietuvai vis labiau europėjant ir atsiveriant naujiems tarptautinio verslo rinkos keliams, lietuviai nori prisitaikyti prie tobulėjančio sektoriaus, siekti didesnio pelno ir plėsti veiklos apimtis.
Verslo anglų kursai yra orientuoti į visus keturis kalbos lygius, t. y. besimokantieji lavina gramatikos, skaitymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžius. Kursų metu tobulinamas ir verslo žodynas, padedantis plėsti akiratį ir gerinti bendrą kalbos suvokimą. Šie kursai gali būti organizuojami tiek individualiai, tiek mažoms grupelėms. Abu sprendimai turi savų privalumų ir trūkumų. Individualūs kursai orientuoti į asmeninę pažangą, todėl mokymosi procesas yra spartesnis ir greitesnis. Mokytojas parenka individualius gebėjimus atitinkančią mokymosi medžiagą, kuri leidžia siekti maksimalių rezultatų. Iš kitos pusės, individualūs kursai reikalauja didesnių investicijų. Grupėse vedamos anglų kalbos pamokos skatina dažnesnį tarpusavio bendravimą, kas leidžia plėsti šnekamosios kalbos žinias. Be to, tokie kursai reikalauja mažesnių išlaidų. Deja, dirbdamas su grupele, mokytojas negali orientuotis į individualius besimokančiųjų pasiekimus ar kalbines spragas, t. y. šiuo atveju parenkama visai grupei tinkanti mokymosi medžiaga.
Verslo anglų kursai Kaune ar kitame Lietuvos mieste atitiks tiek jaunų specialistų, tiek patyrusių verslininkų poreikius. Siekiant parinkti tinkamiausius mokymosi metodus, visų pirma atliekami testai, kurių metu nustatomos besimokančiojo kalbinės žinios ir numatomos tobulėjimo kryptys. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, kursai gali būti organizuojami tiek dienos metu, tiek vakarais klientams patogioje vietoje. Rinkdamiesi užsienio kalbos mokyklą, pasidomėkite ne tik kursų kainomis, bet ir pamokų intensyvumu bei mokytojų kompetencija. Labai svarbu dirbti su kvalifikuotu ir savo darbą išmanančiu specialistu, kuris padės siekti maksimalių rezultatų. Paprastai pamokų metu dėstoma anglų kalbos gramatika, atsižvelgiant į verslo kontekstą, daug dėmesio skiriama kalbėjimo ir klausymo įgūdžiams, skaitymui. Besimokantieji raginami daugiau kalbėti prieš auditoriją, rengti reportažus ir bendrauti aktualiomis verslo temomis.

No Comments

Post a Comment